banner535

Şeniz Dervişoğlu tutuklandı

Trabzon’da 5 kişinin hafif şekilde yaralandığı silahlı kavgada silahla ateş ettiği belirlenen Yalıspor Başkanı Şeniz Dervişoğlu tutuklandı.

Şeniz Dervişoğlu tutuklandı
banner520
Trabzon’da meydana gelen ve broşür kavgası olarak medyada yer alan yaralama olayı ile kamuoyunun yanlış bilgilendirildiğini ifade eden Dervişoğlu, "Bilindiği üzere Trabzon’un en kalabalık caddelerinden olan Maraş Caddesi’nde bulunan Sanat Sokağı’nda meydana gelen kavga olayı sırasından bir restoranda yemek yiyorduk. Bağrışmalar üzerine dışarıya çıktık ve olayı anlamaya çalıştık. Daha sonra ellerinde döner bıçaklarıyla vatandaşların üzerine doğru gelen kişileri gördük. Bu kişilerin önce alkollü olduklarını düşündük. Ellerindeki döner bıçaklarını rastgele insanlara ve bize doğru sallayınca mecbur kaldık ve kendimizi savunmak, karşı tarafı da korkutmak için yere doğru ateş ettim" dedi.


Dervişoğlu, "Burada amacım kimseyi yaralamak değildi. Çünkü biz istesek oradan arkamızı dönüp gidebilirdik ama elinde döner bıçağı olan kişiler daha büyük facialara neden olabilirdiler. Ayrıca bazı basın yayın organlarında ’Epilasyon broşürü dağıtmak isteyenlere, bunlar dinimize aykırı’ diye karşı gelindiği ve silahların patladığı yazıldı. Bizler kimsenin dinine, diline, ırkına karışan insanlar değiliz. Biz sadece kendimizi savunduk. Oradaki daha büyük bir facianın önüne geçtiğimizi düşündük. Bu konuda istemeden yaralanmalarına sebebiyet verdiğimiz kişilerden özür dileriz" ifadelerine yer verdi.


banner488