banner252

Başbakan Erdoğan, Valiyi fırçaladı, Bakan Bayraktarı yanına çağırdı

Dün Rize'de bir açılışa katılan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Rize valisini ve Erdoğan Bayraktarı yanına çağırarak uyarılarda bulunması dikkat çekti.

ÖNCE BAYRAKTARI ÇAĞIRDI
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Rize'de katıldığı toplu açılış töreninde önündeki sehpada bulunan bir kitapçığı inceledi, eşi Emine Erdoğan'la konuştuktan sonra Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar'ı yanına çağırdı. Önünde çömelerek durun Bakan Bayraktar'a uyarılarda bulunan Başbakan Erdoğan'ı, yanında oturan Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı da dikkatle dinledi.

Başbakan ardından Rize Valisi Nurullah Çakır'ı yanına çağırdı, parmağıyla önündeki sehpaya vurarak uyarılarda bulundu. Bu sırada Emine Erdoğan'ın da başını sallayarak Başbakan'ın söylediklerini onaylaması dikkat çekti.
Bakan Bayraktar yerine oturduktan bir süre sonra tekrar Başbakan Erdoğan'ın yanına giderek konuştu.

ÇIĞLIK ATAN KADIN
Törenin ardından Başbakan Erdoğan, Rize Valiliği'ne girerek yetkililerle görüştü. Valilikteki toplantıya basın mensupları alınmadı.Bu sırada Valiliğe girerek Başbakan Erdoğan'la görüşmek istediğini söyleyen bir kadın, polisler kendine izin vermeyince çığlık atmaya başladı. Sinir krizi geçiren kadın polisler tarafından ekip otosuna bindirildi ve olay yerinden uzaklaştırıldı.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Kaan 2 yıl önce

trabzonlu diz çökmez. makamından istifa et! yazıklar olsun

Misafir Avatar
mehmet 2 yıl önce

şu hale bak adamı herkesin ortasında küçük çocuk gibi fırçalıyorlar hadi erdoganı anladık diğer rizeli bakanın bakışına bak hele bayraktarın hemen istifa etmesi gerekir hemen

Misafir Avatar
sami 2 yıl önce

2 rizeli yanyana vermiş sen trabzonluyu çağırıp fırçalıyorsun herkesin ortasında istifa et bayraktar istifa et

Misafir Avatar
valiye fırça bakana ne? 2 yıl önce

başbakan valiyi çağırıp fırçaladı, bakana ne dedi peki? ona a alenen fırça attı. valiye olunca fırça, bakana olunca es geç. bu gazetecilik değil. zeki sancak bakalım şimdi bakanı nasıl savunacak?