Kupa-2'de Toplu Sonuçlar
UEFA Avrupa Ligi'nde bir üst tura yükselen 32 ekip de belli oldu.

Gruplarda oynanan son maçların sonuçları ve puan durumları ise şöyle oluştu:

A Grubu

Udinese

0 - 1

Liverpool

Young Boys

3 - 1

Anzhi Makhachkala

 

A GRUBU

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1

Liverpool

6

3

1

2

11

9

10

+2

2

Anzhi

6

3

1

2

7

5

10

+2

3

Young Boys

6

3

1

2

14

13

10

+1

4

Udinese

6

1

1

4

7

12

4

-5

B Grubu

Hapoel Tel Aviv

2 - 0

Academica

Viktoria Plzen

1 - 0

Atletico Madrid

 

B GRUBU

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1

Viktoria Plzen

6

4

1

1

11

4

13

+7

2

Atletico Madrid

6

4

0

2

7

4

12

+3

3

Academica

6

1

2

3

6

9

5

-3

4

Hapoel Tel Aviv

6

1

1

4

4

11

4

-7

C Grubu

AEL Limassol

3 - 0

Marseille

Fenerbahçe

0 - 3

Mönchengladbach

 

C GRUBU

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1

Fenerbahçe

6

4

1

1

10

7

13

+3

2

Mönchengladbach

6

3

2

1

11

6

11

+5

3

Marseille

6

1

2

3

9

11

5

-2

4

AEL Limassol

6

1

1

4

4

10

4

-6

D Grubu

Bordeaux

2 - 0

Newcastle United

Maritimo

2 - 1

Club Brugge

 

D GRUBU

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1

Bordeaux

6

4

1

1

10

5

13

+5

2

Newcastle

6

2

3

1

7

5

9

+2

3

Maritimo

6

1

3

2

4

6

6

-2

4

Club Brugge

6

1

1

4

6

11

4

-5

E Grubu

FC Copenhagen

1 - 1

Steaua Bucuresti

Stuttgart

0 - 1

Molde

 

E GRUBU

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1

Steaua Bükreş

6

3

2

1

9

9

11

0

2

Stuttgart

6

2

2

2

9

6

8

+3

3

Copenhagen

6

2

2

2

5

6

8

-1

4

Molde

6

2

0

4

6

8

6

-2

F Grubu

Dnipro Dnipropetrovsk

4 - 0

AIK Stockholm

Napoli

1 - 3

PSV Eindhoven

 

F GRUBU

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1

Dnipro

6

5

0

1

16

8

15

+8

2

Napoli

6

3

0

3

12

12

9

0

3

PSV Eindhoven

6

2

1

3

8

7

7

+1

4

AIK Stockholm

6

1

1

4

5

14

4

-9

G Grubu

Genk

0 - 0

Basel

 

G GRUBU

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1

Genk

6

3

3

0

9

4

12

+5

2

Basel

6

2

3

1

7

4

9

+3

3

Videoton

5

2

0

3

5

6

6

-1

4

Sporting Lisbon

5

0

2

3

2

9

2

-7


H Grubu

Inter

2 - 2

Neftchi Baku

Partizan Belgrade

1 - 1

Rubin Kazan

 

H GRUBU

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1

Rubin Kazan

6

4

2

0

10

3

14

+7

2

Inter

6

3

2

1

11

9

11

+2

3

Neftchi Baku

6

0

3

3

4

8

3

-4

4

Partizan

6

0

3

3

3

8

3

-5

I Grubu

Athletic Bilbao

0 - 0

Sparta Prague

Lyon

2 - 0

Ironi Kiryat Shmona

 

I GRUBU

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1

Lyon

6

5

1

0

14

8

16

+6

2

Sparta Prague

6

2

3

1

9

6

9

+3

3

Athletic Bilbao

6

1

2

3

7

9

5

-2

4

Ironi Kiryat

6

0

2

4

6

13

2

-7

J Grubu

NK Maribor

1 - 4

Lazio

Tottenham

3 - 1

Panathinaikos

 

J GRUBU

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1

Lazio

6

3

3

0

9

2

12

+7

2

Tottenham

6

2

4

0

8

4

10

+4

3

Panathinaikos

6

1

2

3

4

11

5

-7

4

NK Maribor

6

1

1

4

6

10

4

-4

K Grubu

Bayer Leverkusen

1 - 0

Rosenborg

Rapid Wien

1 - 0

Metalist Kharkiv

 

K GRUBU

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1

Bayer Leverkusen

6

4

1

1

9

2

13

+7

2

Metalist Kharkiv

6

4

1

1

9

3

13

+6

3

Rosenborg

6

2

0

4

7

10

6

-3

4

Rapid Wien

6

1

0

5

4

14

3

-10

L Grubu

Levante

2 - 2

Hannover 96

Twente

1 - 3

Helsingborgs

 

L GRUBU

O

G

B

M

A

Y

P

AV

1

Hannover 96

6

3

3

0

11

8

12

+3

2

Levante

6

3

2

1

10

5

11

+5

3

Helsingborgs

6

1

1

4

9

12

4

-3

4

Twente

6

0

4

2

5

10

4

-5

"
Anahtar Kelimeler:
kupa toplu sonuçlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.