Saha satış programı, satış ekiplerine pek çok konuda yardımcı olan ve satış sürecini kolay hale getiren mobil uygulamadır. %100 logo entegreli saha satış programı sadece plasiyerler için değil yöneticilerin de işini kolaylaştırmaktadır. Saha satış otomasyonu ile saha satışında alınan notlardan, görev atama ve raporlamalara kadar her adımı dijital ortamdan takip edilmesini sağlayarak otomatik hale getirir. İçerisinde yer alan özellikleriyle CRM ve ERP sistemlerinin de üzerinde bir teknolojidir.

Teknolojinin gelişmesi,mobil uygulamaların hayatımızın her alanında yer alması ile saha satış uygulamalarının Android cihazlar üzerinden çalışabilmesi iş yönetimini ve iş süreçlerini anlık ve daha hızlı ilerlemesine olanak tanıdı.Saha satış programları sayesinde iş süreci daha kolay ve güvenli hale geldi.

Neden Yetişkin Sohbet Sitesi Tercih Etmeliyim Neden Yetişkin Sohbet Sitesi Tercih Etmeliyim

Saha satış programı ile saha yönetiminde klasik yöntemleri bir kenara bırakarak iş süreçlerini mobile taşımak, saha satış temsilcilerinin yönetimini kolaylaştırmanın yanı sıra saha ile merkez arasındaki iletişimin de güçlenmesinde rol oynadı Saha satış programları sayesinde sahada planlı ve programlı bir şekilde çalışma olanağı tanıdı. İçerisinde barındırdığı özellikler ile de başarılı saha satış süreci kaçınılmaz olur.

WhatsApp Image 2022-08-19 at 15.55.39

Logo Uyumlu Saha Satış Otomasyonu Özellikleri

  • Online ve Offline çalışma sistemiyle olası kayıpların önüne geçebilmelidir.
  • Sektörel dinamiklere olan uyumluluğuyla, olası ihtiyaçlarınıza göre saha satış otomasyonuna sahip olabilirsiniz.
  • Sıcak satış modülleriyle anında kredi kartıyla sahada satışı gerçekleştirebilirsiniz.
  • Siparişlerini sorunsuz ve hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz.
  • Online onay mekanizması sayesinde zamanınızı daha verimli kullanabilirsiniz.
  • Numune taşımalarına gerek kalmadan kaliteli görsel ve videolarla ürün sunumu mobil üzerinden ilerletebilirsiniz.
  • Barkod makinesi ya da pos cihazı taşımanıza gerek kalmadan satışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.
  • Saha satış programlarında yer alan varyantlı ürün desteğini sağlayarak ürünlerin renk, beden ve model takibini ve satışını gerçekleştirerek sahadaki iş yükünüzü hafiflemesini sağlayabilirsiniz.
  • Uygulama içerisinde bulunan set/asorti satış özelliği sayesinde her ürünle ayrı ayrı uğraşmanıza gerek kalmaz.
  • Saha satış programının içerisinde yer alan vitrin özelliği sayesinde ürünlerinizin sunumunu yüksek kaliteli videolarla gerçekleştirebilirsiniz.

Bir saha satış programında olması gereken tüm özelliklere sahip olmasının yanı sıra Sales Plus, bulut tabanlı sistemiyle her an, her yerden, mobil cihazlardan dahi tüm detayları takip edebilmenize / yönetebilmenize olanak tanımaktadır. %100 LOGO uyumlu bir saha satış otomasyonu olmasıyla mevcut tüm ürün/müşteri/kampanya detaylarınızı saha satış sisteminize aktarımını sağlayarak, mevcut sisteminize verimlilik kazanımı sağlar.

Ekran Resmi 2022-08-20 08.29.02

SalesPlus saha satış otomasyonu içerisinde yer alan müşteri analizi, tahsilat takibi, plasiyer takibi ve daha pek çok özellik ile iş sürecini daha kolay ve güvenilir hale getirerek hem yönetici olarak kendinizi hem plasiyerleri hem de müşterileri memnun edebilirsiniz. Kısacası Sales Plus saha satış otomasyonu ile herkesi mutlu edebilirsiniz.