Aslen İran'lı olan 58 yaşındaki Gholamreza Ardeshiri'nin 17 yıldır ağzına tek bir lokma koymadığı 2006 yılından beri yemek yemediği herkesi şaşkına çevirdi

KENDİMİ AÇ HİSSETMİYORUM"

58 yaşındaki adam, "Kendimi aç hissetmiyorum. 17 yıl önce yemek yemeyi bıraktım. Nedenini ben de bilmiyorum" ifadelerini kullanırken yemek yemeyi bırakmasının nedenini şöyle açıkladı.

NEDENİ ŞAŞKINA ÇEVİRDİ

"Garip bir hisse kapıldım, sanki ağzımın içinde saç gibi bir cisim varmış gibi hissettim. Bu saçın başının ağzımın içinde, ucunun da midemin içinde olduğunu hissettim ve ne yaparsam yapayım bu saçı çıkarmak mümkün olmadı. Gerçekten tarif edemiyorum ama korkunç bir histi."

Yaşadığı durumun tıbbi bir karşılığı olmadığını söyleyen Ardeshiri, yemek yediğinde boğuluyormuş gibi hissetmesine neden olan bir şeyin olduğunu dile getirdi.

DEVA ve Gelecek birleşiyor, Eş Başkanlık geliyor DEVA ve Gelecek birleşiyor, Eş Başkanlık geliyor

DOKTORLAR CEVAP BULAMADI 

"Herkes farklı bir doktor önerdi ve hastalığıma teşhis koymak için büyük çaba sarf ettiler. Ancak herhangi bir teşhis konulamadı." diyen Ardeshiri, "Bu histen kurtulmak için bir sürü doktora gittim. Son çare olarak psikiyatristle görüştüm. Ancak o da henüz durumun temeline inerek nedenini bulamadı." ifadelerini kullandı.