61SAAT SPOR SERVİSİ

Trabzonspor bugün Alanyaspor’u kendi evinde 5 – 1’lik skorla mağlup etti. Bordo – Mavililerin yıldız isimlerinden Abdülkadir Ömür, özetle şu ifadeleri kullandı: 

''Nereden başlasam inan bilmiyorum. Marek’in bu takıma gelişi, geçen sene yaşadıklarımız inanılmaz bir insan. Bize çok şeyler kattı. Gençlere çok değer veren bir insan.  Bu takıma ilk geldiğinde biz Marek’i televizyonda izliyorduk. Şampiyonlar Liginde izliyorduk. Hayrandık. Onunla aynı sahayı paylaşmak onur ve gurur verici.  Trabzonspor tarihine adını attı. Geçen senede kazandığımız 3 kupa çok büyük emeği var. Trabzonspor için önemli bir insan.  Bizim onunla bireysel değil genel olarak herkesin arası iyiydi. Benim de çok sevdiğim bir insan. Bazen dışarda kahve içmeye gidiyorduk. 
Çok üzgünüz onu kaybettiğimiz için.  Trabzonspor taraftarı olacağına sonuna kadar inanıyorum. 
İçerde çok duygusal bir konuşma yaptı. O da bizden biri.  Ona yakışır şekilde veda ettiğimizi düşünüyorum. Trabzonspor onu asla unutmayacak''

Trabzonspor'un AFAD'a yaptığı bağış, genel kurulda görüşüldü! Trabzonspor'un AFAD'a yaptığı bağış, genel kurulda görüşüldü!

TRABZONSPOR TARİHİNE İSMİNİ ALTIN HARFLERLE YAZDIRDI
Bence Marek, Trabzonspor kulübüne ismini altın harflerle yazdırmıştır. Bu sene taraftarlardan özür diliyoruz. Geçen sene ardından kötü bir düşüş yaşadık. Onu yaşatmak istemezdik. Ama Marek Trabzonspor kulübü tarihine altın harflerle yazdırdı. Eksiliyoruz yavaş yavaş ama biz burada hep onu hatırlayacağız o da bizi hatırlayacak. 

HAMSİK İSTEMEZSE, BİZ PAZU BANDINI TAKARDIK
Benim için bireysel büyük onur. Marek Hamsik ile aynı sahaya paylaşmak. Pazu bandını ben taktığımda ilk sahaya çıktığımda Marek sen tak diyordum. O istemezse biz takardık. O istediği sürece her zaman o takam. Çok saygın bir isim. Kulüp personelinden malzemecisine kadar herkese çok büyük değer gösterdi. 

SEZON BAŞI KAMPINA DAVET ETTİ
Bana olsun, Uğurcan’a olsun, hiçbir zaman bizim kaptanlığımızın üstüne çıkmak istemedi. Biz ona saygı gösterdi. Onu mahcup etmediğimizi düşünüyoruz. Gerçekten onu çok sevdik. Sürekli biz konuşalım. Sezon başı kampına davet ettim. Çok fazla arayı açma. Sezon başı kampına gel dedim. Yakın zaten…”