İmalat sektörü bir ülkenin can damarlarından birisidir. Bir ülke üretmiş olduğu makineler sayesinde kalkınabilir ve ileriye doğru bir adım atabilir. MVD Makine 1950 yılından bu yana makine imalat sektöründe aktif olarak rol almaktadır. Firmanın üretmiş olduğu makineler son nesil teknolojiye sahiptir. Böylelikle hem yurt içerisinde hem de yurt dışında başarılı işlere imza atılmış olunur. Firma ülkemizde aktif olarak makine imalatını sürdürmektedir. Lazer kesim üniteleri, plazma makinesi, abkant pres gibi makineler bu çatı altında üretilmektedir. Firma üretmiş olduğu makineler sayesinde ülkemize önemli derecede katma değer getirmektedir.

Abkant Büküm Makinesinin Özellikleri

Abkant büküm makinası farklı boyut ve ebatlara sahip olacak şekillerde üretilebilir. Farklı ağırlık ve boyutlara sahip bu makineler sac metal büküm işlemlerinde sıklıkla kullanılmaktadır. MVD Makine 70 yılı aşkın tecrübesiyle makine imalat alanında çok önemli işlere imza atıyor. Firma son nesil teknolojiye sahip lazer kesim ünitelerini, büküm makinelerini severek imal ediyor. Üretilmiş olan makineler simülasyonlar ile test edilip, mukavemet testlerini başarı ile geçiyor. 

Kegel Egzersizi Nedir? Kegel Egzersizi Nedir?

Son teknolojiye sahip büküm makinesi makineyi kullanan operatörlerden tam puan almayı başarıyor. Makine sektöründe öncü konumda olan MVD Makinenin üretmiş olduğu makineler oldukça kullanışlı. 

Sizlerde MVD Makinenin ürettiği makineleri yakından takip edebilmek veya fiyatlar konusunda bilgi talep edebilmek için web sayfasını ziyaret edebilir, bizlerle iletişime geçebilirsiniz.