Biliyorum heryerde Ahmet Kaya notaları arıyorsunuz. Bugün sizin için güzel bir arşiv oluşturmaya çalışacağım. Bu arşivde paylaşmış olduğum notaların nota kağıdı ve do re mi (yazılı) versiyonlarıyla paylaşacağım. Ahmet Kaya'nın bütün eserleri sevenleri için vazgeçilmez. Ülkemizde en sevilen sanatçılar arasında olan Ahmet Kaya'nın en sevilen şarkılarını sizler için derleyip notalarını bu yazı içerisinde paylaşıyorum. Eklediğimiz Ahmet Kaya notaları melodika, bağlama (saz), flüt ve piyano do re mi nota  gibi çalgılarla uyumludur. Bu konu sürekli güncellenek ve daha fazla Ahmet Kaya Notaları bu adreste paylaşılacak.

Önemli!

Yalnız şu önemli hususu belirtmek isterim: nota solfej de isteyen arkadaşlar bir yazı içerisinde bütün solfejleri paylaşmak mümkün değil bu nedenle solfej ile öğrenmek isteyen arkadaşlar için solfej linkini her notanın altına ayrı olarak paylaşacağım. Bir başka konu ise yorumlarınızı lütfen esirgemeyin örneğin: "liste de şu şarkıda olmalıydı" dediğiniz eserler varsa ya da duygu ve düşüncelerinizi bizimle lütfen paylaşın.

Arkadaşlar Arşivden Dilediğiniz Parçaya Bu Konumuzdan Göz Atabilirsiniz.AMA DETAYLI BİLGİ PAYLAŞIMLARI İÇİN KONUNUN DİREK SİTEMİZDEKİ ADRESİNE GİTMELİSİNİZ.SOLFEJ VİDEOLARI VS. ORADA YER ALMAKTADIR.

DEV ARŞİV: AHMET KAYA NOTALARI

1- Kendine İyi Bak

2- Ağladıkça

3- Nerden Bileceksiniz

Şıklığı ve Ustalığı Bir Araya Getiren El Yapımı Ayakkabılar Şıklığı ve Ustalığı Bir Araya Getiren El Yapımı Ayakkabılar

4- Penceresiz Kaldım Anne

5- Söyle

6- Kum Gibi

7- Öyle Bir Yerdeyim ki

8- Doruklara Sevdalandım

9- Yakamoz

10- Yüreğim Kanıyor

Kaynak: https://notanehri.com/