Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Vodafone Park'ta basın toplantısı düzenledi.

Trabzonspor - Beşiktaş maçı tekrar edilmeliydi

Trabzonspor'dan sağlık ekibine transfer! Göztepe'de görev yapıyordu Trabzonspor'dan sağlık ekibine transfer! Göztepe'de görev yapıyordu

Trabzonspor - Beşiktaş maçı tekrar edilmeliydi. Kararın sonuca etki etmediğini falan söylemişler. Umarım o kararı veren tahkim kurulu yeni sezonda yerinde olmaz. TFF Başkanlığı gibi bir düşüncem yok. Öyle bir düşüncem olsaydı, Beşiktaş'ta başkanlık için yeniden aday olmazdım.

Abdullah Avcı…

Beşiktaş Başkanı olarak hiç hoca göndermedim. Abdullah Avcı da dahil. Valerien Ismael'in arkasında durmaya kararlıyım. Ceyhun Kazancı'ya da güveniyorum. Valerien Ismael'den neden ümitliyim biliyor musunuz? Valerien Ismael bugüne kadar kaçırdığı U19 maçı yok. Gençlere güvendiğini ifade ediyor. Maçlardan sonra soyunma odasında gençlere hatalarını, doğrularını tek tek anlatıyor. Bu benim son derece hoşuma giden bir durum.

Trabzonsporlu değilim…

Ben 30 yıllık Divan Kurulu üyesi, 60 yıllık Beşiktaşlıyım. Ben Trabzonsporlu değil Trabzon doğumlu Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıyım. Yazan ve söyleyenlerin en aşağılık tavır ve davranışlarıdır. Trabzonsporlu değilim. Trabzon'da doğdum. Bir tarafta da 60 yıllık Beşiktaşlı bir Ahmet Nur Çebi var. Bunlar Ahmet Nur Çebi'nin hiçbir hatasını bulamadıkları için yazıp çizdikleri söylemlerdir.