61saat Spor Servisi - Trabzonspor'dan rekor bedelle Ajax'a transfer olan Ahmetcan Kaplan'ın babası Boztepe Mahallesi Muhtarı Yücel Kaplan 61saat'e konuştu.

Baba Kaplan yaptığı açıklamada "Trabzonsporumuzun ne kadar büyük bir takım olduğunu tüm dünya bir kez daha görmüş oldu. Altyapıya önem veren takımımız dünya devlerine futbolcu üreten bir merkez haline gelmiş bulunmaktadır. Çok mutluyuz gururluyuz. Şehrimiz adına ülkemiz adına büyük bir övünç kaynağı. Çok şeyler söylemeye gerek yok, Allah'ım utandırmasın inşallah. 

Azimle, gayretle, birçok şeyden geri kalarak, parayı hiç bir zaman ön planda tutmayarak, fedakarlık ederek Ahmetcan bugün bu başarıya ulaştı. Bir dünya kulübünü olan Ajax yönetimine  de tercihlerinden ötürü teşekkür ediyorum. Nasıl Trabzonspor'da iken hocalarına 'Eti sizin kemiği bizim' demişsek aynı şekilde Ajax yönetimine de hocalarına da diyeceğim odur

Emrah'dan fotoğraf açıklaması geldi 'Trabzonspor'a hakaret etmem' Emrah'dan fotoğraf açıklaması geldi 'Trabzonspor'a hakaret etmem'

Dilerim başarılı olur, dilerim bizlerin yüzünü kara çıkartmaz, dilerim şehrimiz ve ülkemiz adına güzel bir performans sergiler. Buna inancım tam. Bu şehrin evladı olarak ona sahip çıkan başta Trabzonspor yöneticilerimize, tektik heyete ve tabi ki taraftarlarımıza teşekkür ediyor, evladımızı Ajax ailesine teslim ediyoruz. Yolu bahtı açık olur inşallah." dedi.