61SAAT HABER SERVİSİ - Cumhurbaşkanlığı seçimleri 2. Tur seçimleri bugün yapıldı. Yapılan seçimlerin ardından kesin olmayan sonuçlara göre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan seçimi kazandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın seçimi kazanmasının ardından Trabzon’da da kutlamalar başladı.
Trabzon’da AK Parti İl Başkanlığının önünde yapılan kutlamalarda konuşan  AK Parti Trabzon İl Başkanı Sezgin Mumcu, “Çok kıymetli hemşerilerim, sizi çok seviyorum… Hepinizden Allah razı olsun. Sayın Cumhurbaşkanımıza, Trabzon’dan çok güçlü bir destek verdiğinizi için hepinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum. Hepinizin emeklerine sağlık. Teşkilatımızı tebrik ediyorum. Ana kademeden, kadın, gençlik kollarını hepsini tebrik ediyorum. Hepsinin ayrı ayrı hakkı var.
Bizler kazandık, ama emin olun ki öyle bir kazandık ki kimse kaybetmedi. Türkiye kazandı. Vatan hainleri, FETÖ’cüler, PKK sevenler kaybetti, Kandil kaybetti.
Bir teşekkür de buradan Cumhur ittifakı teşkilatlarına sunmak istiyorum. İl Başkanlarına, teşkilatlarına teşekkür ediyorum. Milli birliğimiz ve beraberliğimiz daim olduğu müddetçe kimse Türkiye’nin bileğini bükemeyecektir.
Bu millet birlik olduğu müddetçe, vatan hainlerine karşı dim dik duracaktır” dedi.