Azerbaycanlı turistlere Trabzon'daki sağlık imkanları tanıtıldı! Azerbaycanlı turistlere Trabzon'daki sağlık imkanları tanıtıldı!

61SAAT HABER SERVİSİ - AK Parti Trabzon Milletvekili aday adayı Havva Yetimoğlu Demir, 61saat’e konuştu.  Özgeçmişi ve siyasi kariyeri ile ilgili konuşan Demir, “2004 yerel seçimlerinde çalıştık. Burada bir şeyin altını özellikle çizmek istiyorum. Ben bu yerel seçimlerde ağır bedeller ödemiş birisiyim.

Bunun da gururunu yaşıyorum. Bunu burada söyleme ne derece doğru. 2004 yerel seçimlerini kaybettiğimizde, ben belediye çalışanı olarak bunun bedelini eşimin işten atılması ile ödedim. Daha sonra tehditler bana da geldi. “Eşini işten attık, sizi de atacağız” diye.. Dolayasıyla benim AK Parti ile fiziki bağım kopmak zorunda kaldı. Ama gönül bağım asla kopmadı.

Ben belediyede çalışırken sivil toplum kuruluşlarında da aktif olarak görev aldım.

Yaklaşık 8 yıldır ANADER Kadın Kolları Başkanlığını yürütmekteyim.
Bu seçim bizim için çok kritik bir seçim. Burada esas olan gençlerimizin bu seçime angaje olabilmesi..

Ben inanıyorum ki sayın Cumhurbaşkanımızın söylediği gib bu seçim Türkiye 100 yılının seçimi olacaktır. Çünkü Türkiye İslam Bayraktarlığını yapan bir ülkedir. Bu seçimle birlikte biz bunu taçlandırmış olacağız.

Şu ana kadar olduğu gibi bize yakışan yaptık. Bundan sonra da yapacağız. Biz taşın altına elimizi değil, bedenimizi koyduk. Bundan sonra da koymaya devam edeceğiz. İstern seçilecek olan listede milletvekili adayı olalım, ister aday adayı olalım, partimiz bize hangi görevi verirse, layıkıyla yerine getireceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.