AK Parti’den aday adaylık açıklamasının ardından çok güzel ve özel duygu dolu destek mesajları aldığını ifade eden Aksoy, “Trabzon’a hizmet aşkıyla çıktığımız bu yolda çalışmalarımızı tüm hızıyla sürdürüyoruz. AK Parti’den Trabzon milletvekili aday adaylığımızı açıkladıktan sonra gerçekten çok güzel, çok özel duygu dolu destekler aldım. Doğru yolda olduğumun bir kez daha gururunu yaşadım” dedi.

AMACIMIZ YÜK OLMAK DEĞİL KATKI VERMEK

Aday adaylığını açıklamadan önce Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası’ndaki (TTSO) görevlerinden istifa ettiğini kaydeden Aksoy, “TTSO’daki görevlerimden istifa ettikten sonra, aday adaylığımı açıklayıp ilk ziyaretimi Şehid-i Muazzez Ali Şükrü Bey’in kabrine gerçekleştirdim. İçimdeki ses ve maneviyatım beni oraya getirdi. Bu benim için de tarihimiz için de önemliydi. Orada dua ederek yola çıktım. En büyük desteği başta ailem ve sevenlerim olmak üzere teşkilatta görev almış, ilçemizdeki gönlü zengin insanlardan aldım. Enerjimiz yüksek…

Amacımız; “Yük olmak değil, katkı vermek”, “Partinin kartvizitini kullanmak değil, partiye katma değer sağlamak”, “Partiyi basamak olarak kullanmak değil, partiye basamak olmak”, “Millete hizmetkar olmaktır” dedi.

Aksoy, “Bu manada iddialıyız. Büyükliman bölgesi bizi bağrına bastı, gittiğimiz her yerde desteklerini esirgemediler. Vakfıkebir ilçesi, Tonya ilçesi, Şalpazarı İlçesi, Çarşıbaşı ilçesi, Beşikdüzü ilçesi bizleri bağrına bastı. Aynı heyecanla sürecin son anına kadar çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Destek verenlerden Allah razı olsun” diye konuştu.

aksoy5aksoy3aksoy4aksoy2aksoy-1

aksoy6