İlk olarak Maçka’yı ziyaret eden Terzioğlu, Ak Parti Maçka İlçe Başkanı Sedat Kongur, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Hülya Koç, Kadın Kolları üyeleri, Gençlik Kolları üyeleri, ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi.

Ülkemizi yasa boğan deprem ve sel felaketlerinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza taziyelerini ileten Hakan Terzioğlu, ‘’Her şeyden önce milletimizin başı sağ olsun. Evet biz burada siyaset yapıyoruz ancak yüreğimiz kan ağlıyor. Deprem ve sel felaketinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diliyorum. En kısa sürede bu günleri de atlatacağız’’ dedi.

Siyasi hayatı hakkında bilgilendirme yapan Terzioğlu, ‘’Uzun bir süreç geçirdik siyasi hayatımızda. Kutlu davada yol alırken bütün arkadaşlarımızla yürüdük. Kimseye sırtımızı çevirmedik, vatandaşımıza hizmetten asla geri durmadık, durmayacağız.’’ ifadelerini kullandı.

Maçka’ya destek çağrısında bulunan Hakan Terzioğlu, ‘’Burası cumhurbaşkanımızın evidir. Maçka bu evin odalarından birisidir. Değerli başkanımızla birlikte görev yaptık. Bizim derdimiz olduğunda başkanımızı aradık, o bizi aradı sorunlarımızı birlikte çözdük.’’ dedi.

Maçka’nın ardından AK Parti Akçaabat İlçe Başkanlığı’nı ziyaret eden Mehmet Hakan Terzioğlu, Akçaabat İlçe Başkanı Ahmet Altıntepe, Akçaabat Gençlik Kolları Başkanı Mahmut Çavuş, Akçaabat Kadın Kolları Başkanı Satu Şahin ve yönetim üyeleriyle bir araya geldi. 

Trabzon’da bir dönem milletvekilliği yapmış olan ve halkta derin izler bırakan Mustafa Cumur’u hatırlatan Terzioğlu, ‘’İlçe Başkanlığı’ndan gelerek Trabzon’da milletvekilliği yapan Mustafa Cumur vardı. Mekanı cennet olsun. Herkes onun adını hala hatırlamaktadır. Çok güzel izler bırakmıştır. Bende bu teşkilatlarda yetişmiş birisi olarak gelecek hafta yapılacak olan temayülde desteklerinizi bekliyorum.’’ ifadelerini kullandı.

Trabzon’daki diğer milletvekili aday adaylarına başarılar dileyerek sözlerini noktalayan Hakan Terzioğlu, ‘’Genel merkezimizin değerlendirmeleri sonucu 6 milletvekili adayı seçilecek. Tüm aday adayı arkadaşlarıma başarılar diliyorum.’’ dedi.

Akçaabat ziyaretinin ardından Şalpazarı İlçe Başkanlığı’nı ziyaret eden Terzioğlu, AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Zeki Çabuk, Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Bayram Ayaz, Kadın Kolları Başkanı Emine Atalar ve yönetim kurulu üyeleriyle ile bir araya geldi.

Vali Kemal Kızılkaya Trabzon Konteyner Kenti Geçici Yaşam Merkezi’nde yaşayan depremzedelere ziyaret Vali Kemal Kızılkaya Trabzon Konteyner Kenti Geçici Yaşam Merkezi’nde yaşayan depremzedelere ziyaret

Şalpazarı ilçesinden destek isteyen Hakan Terzioğlu, “Burası Trabzon’un güzelliklerle dolu, önemli ilçelerinden birisi. Bu bölgemizin dün olduğu gibi bugün de sayın cumhurbaşkanımıza ve partimize destek vermesini istiyorum. Bu yolda hep birlikte yürüyeceğiz.” İfadelerini kullandı

Şalpazarı’nın ardından AK Parti Tonya İlçe Başkanlığı’nı ziyaret eden Hakan Terzioğlu, İlçe Başkanı Cafer Köroğlu, Tonya Belediye Başkanı Osman Beşer, Gençlik Kolları Başkanvekili Ahmet Başkan ve yönetim kurulu üyeleriyle görüşerek günü tamamladı. 

terzioğlu7terzioğlu6terzioğlu5terzioğlu4terzioğlu3terzioğlu2terzioğluterzioğlu1