Bir zamanlar Trabzon! Latife... Osmanlı'dan Cumhuriyet'e tutkulu bir aşk hikayesi Bir zamanlar Trabzon! Latife... Osmanlı'dan Cumhuriyet'e tutkulu bir aşk hikayesi

Açılışa Beşikdüzü İlçe Kaymakamı Ferhat Vardar, Beşikdüzü Belediye Başkanı Ramis Uzun, Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel, Trabzon Barosu Başkanı Duygu Keleş Aydın, TTSO Başkanı Erkut Çelebi, ASKF Başkanı Cahit Erdem Siyasi Partilerin İlçe Başkanları, Muhtarlar, Sivil Toplum Örgütlerinin İlçe Temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Açılışta konuşan iş yeri sahibi Ferhat Aksoy, “Temeli 1940’lı yıllara dayanan ticari faaliyetlerimize bugün bir yenisini daha eklemenin gururunu yaşarken sizlerle birlikte olmak gerçekten çok anlamlı.

Bugün, Dedem Hacı Hasan Aksoy’un 1940’lı yıllarda yaktığı ateşin sıcağında pişen bir kahveyi, ağabeyim Erhan Aksoy’un sunumuyla birlikte tadacağız. Hatırı uzun olsun inşallah.
Dedem ebedi aleme göç etti bayrağı babam devraldı. Babamda sağ olsun bizleri yetiştirdi ve arkamızda dağ oluyor. Dedeme Allahtan rahmet, babama sağlıklı uzun ömürler diliyorum. Allah başımızdan eksik etmesin.

Memleketimizin insanı her zaman her şeyin en iyisine layıktır düşüncesinden hareketle kahvenin de en iyisine layık olduğunu öngörerek Gloria Öeans markasıyla anlaşmamızı yaptık. Tüm Kahve severlerin, öğle arası kahve molası diyenlerin, hatırı sayılır dostların, 80’lik aşıkların vakit geçirebileceği ferah bir mekan yaptık. Bugün geldiniz sağ olun varolun bundan sonrada yalnız bırakmayın lütfen.

Açılışımıza katılımınızdan ötürü hepinize şahsım ve ailem adına teşekkür ediyor saygılarımı sunuyorum. Yine bekleriz efendim” dedi.

Açılışına ayrıca AK Parti Trabzon Milletvekilleri Adil Karaismailoğlu, Mustafa Şen, Yılmaz Büyükaydın ve Vehbi Koç da telgraf göndererek tebrik etti.

Açılışta konuşan İlçe Kaymakamı Ferhat Vardar, Beşikdüzü Belediye Başkanı Ramis Uzun ve TTSO Başkanı Erkut Çelebi de hayırlı olması temennisinde bulundu.

9-1596-1975-2044-2672-3641-349