Konuyla ilgili çok önemli değerlendirmelerde bulunan Yaser Övenç, “Birçoklarının da bildiği üzere giyim sektörü önemli ve özel bir sektör. Bu sektörde markanızın ön plana çıkabilmesi için farklı bir şeyler yapmanız gerekiyor. Biz de sektörle ilgili gerekli analizlerimizi yaptık ve markamızı kurduk. Genç yaşımda böyle bir marka kurmak beni çok mutlu ediyor. Ne yapmak istediğimi, neden yapmak istediğimi biliyorum. Bu nedenle titiz bir çalışma gerçekleştirdiğimi söyleyebilirim. Bunun yanı sıra marka kurmak yeterli değil, bunun farkındayım. Hizmet ağının genişlemesi, daha çok insana ulaşmak anlamına geliyor. Daha çok kişiye ulaşabilmek için yeni şube açmanın hazırlıkları içerisindeyiz.” ifadelerinde bulundu.

Özgün, Yenilikçi ve Lüks Tasarımları Bir Araya Getiriyoruz

Algos Giyim olarak ne tür tasarımlarda bulunduklarını belirten Yaser Övenç, “Özgün, yenilikçi ve lüks tasarımları bir araya getiriyoruz. Amacımız moda dünyasındaki incelikli desenleri ve renkleri kullanmak. Tabi bunun yanı sıra konforu da hedefliyoruz. Bu nedenle hem estetik hem de konforu bir araya getiriyoruz.” sözleriyle tasarımları hakkında bilgi verdi.

E-Ticaret Çok Önemli, Bu Konuda Çeşitli Çalışmalarımız Bulunuyor

Açıklamalarını sürdüren Yaser Övenç, “Biliyoruz ki e-ticaret günümüz dünyasında çok önemli. Çünkü artık birçok şey internet üzerinden yapılıyor. İnsanlar ihtiyaç duydukları giyim ürünlerini online bir şekilde elde ediyor. Biz de e-ticaretin önemini biliyor ve buna yönelik çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.” ifadelerinde bulundu.

Yeni Şube Açma Hazırlıkları Yapıyoruz

Yeni şube açmaya yönelik hazırlıklarda bulunduklarını belirten Yaser Övenç, açıklamalarını şu sözlerle noktaladı: “Hizmet ağımızı genişletmek ve daha çok müşteriye ulaşabilmek için yeni şube açmak için hazırlıklarda bulunuyoruz. Tasarımlarımızın çok özel olduğunu düşünüyoruz çünkü titizlikle tasarımlar gerçekleştiriyoruz. Bu nedenle istiyoruz ki daha çok insana ulaşalım, daha çok kişi tasarımlarımızla istedikleri tarza ulaşabilsin. Umuyoruz ki daha çok şube açar ve Türkiye’nin birçok noktasında hizmet sunma şansı elde ederiz.”