61SAAT HABER SERVİSİ - Trabzon Ticaret Sanayi  Odası Mayıs ayı Meclis Toplantısı bugün yapıldı. 
Sigorta Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurulu Başkanı Mehmet Akif Eroğlu’nun konuk olduğu meclis toplantısının başkanlığını, TTSO Meclisi Başkanı Şadan Eren yaptı. 
Toplantıda ilk olarak Eroğlu bir konuşma yaptı. 

Sigorta Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurulunun faaliyetleri ile ilgili meclis üyelerini bilgilendiren Eroğlu, “Fanatik bir Trabzonsporlu olarak, Trabzon’da bulunmaktan duyduğum mutluluğu paylaşmak istiyorum. Benim için Trabzon özel bir şehir. Çocukluğumdan beri takip ediyorum.  Yeni kurulan bir kurumuz. O dönem sayın bakanımız Berat Albayrak’ın girişimleri ile kuruldu. Sigorta sektörünün sorunlarını çözmeye çalışıyoruz” dedi. 

Eroğlu, konuşmasına şu şekilde devam etti: 
“Biz profesyonellere düşen bu sektörü büyütmek. Sigorta sizin açınızdan en az finansman kadar gerekli bir şey” dedi. 
Eroğlu’nun konuşmasının ardından ise TTSO Yönetim Kurulunun geçen ayın faaliyetleri ile ilgili bilgilendirmede bulunuldu. 

BAKAN OLARAK GÖRMEK İSTİYORUZ
TTSO Başkan Yardımcısı Ali Haydar Baş, “ Yeni haftaya ülkemiz ve şehrimiz adına güzel bir şekilde huzur ve ekonomik anlamda göstergelerin yukarı yönde devam ettiği bir sonuç ile seçimin sonuçlanmasını hepimize hayırlı olmasını Allah’tan niyaz ederim. Ülkemiz güzel bir demokrasi sınavının ilk basamağını huzur ve barış içinde geçirmiş, ikinci tur için sayılı saatler kalmıştır. 
Tabi burada sadece Cumhurbaşkanlığı değil milletvekilliği seçimi de yapıldı. 

TRB-11

Trabzon’umuzdan TBMM’de şehrimizi temsilen halen bakanlık yapan Adil Karaismailoğlu, Mustafa Şen, Yılmaz Büyükaydın, Vehbi Koç, Sibel Suiçmez, Yavuz Aydın milletvekili olarak seçilmiş kendilerine güvenimiz tamdır” dedi. 

27 Dönem Milletvekillerine de teşekkür eden Baş, “Ayrıca temennimiz yeni dönemde temennimiz, şehrimizin milletvekillerinden birinin bakan olmasıdır” dedi.

WhatsApp Image 2023-05-26 at 16.03.40WhatsApp Image 2023-05-26 at 16.04.01WhatsApp Image 2023-05-26 at 16.03.40 (1)