Markanız ve web siteniz bunu hak etmelidir. Google artık puanlama için algoritmalarında oldukça fazla sayıda sinyal kullanır ve geçen yıl sadece arama algoritmalarında 5.000'den fazla kalite iyileştirmesi yapıldı. 

SEO Rendesi ajans hizmetleri web sitenize alakalı, hedeflenmiş trafik sağlamak için algoritmik olan arama sonuçlarındaki görünürlüğü çoğaltmak üzere tasarlanmıştır. Tüm çalışmaları el yapımıdır.

SEO Nedir?

SEO, bir web sitesini çevrimiçi olarak daha kolay bulunacak şekilde iyileştirme (optimizasyon) süreci olan Arama Motoru Optimizasyonu'nun kısaltmasıdır. SEO, öncelikli olarak bir web sitesinin Google ve BING gibi çeşitli arama motorlarındaki sıralamasını iyileştirmeye odaklanır. 

Herhangi bir web sitesi arama motoru sıralamasında ne kadar üst sıralarda yer alıyorsa, ziyaret edilme olasılığı da o kadar yüksektir. Bir web sitesi daha fazla trafik aldığı zaman daha fazla iş olasılığı söz konusu olur.

SEO Hizmetleri Size Nasıl Yardımcı Olabilir?

SEO ekibinin başarıları, çeşitli olduğu kadar dikkat çekicidir: küçük mağazaları ele geçirmekten yerel hakimiyete, küresel markaların şiddetli rekabeti savuşturmasına yardımcı olmaya kadar.  Başarı firmanın çeşitliliğinden gelir. 

Bu çeşitlilik içerisinde;

  • Bilgisayar bilimcileri,
  • Tarihçiler,
  • Geliştiriciler,
  • Edebiyat guruları,
  • Grafik tasarımcılar ve hatta bir sinirbilimci müşterilerimize çok sayıda yetenek sağlar.

SEO hizmeti alırken siz de firmayı güvenilir bir şekilde tercih edebilirsiniz.

SEO Danışmanlığı

SEO hedeflerinizi tanımlamanız ve sizinle beraber gerçekçi bir strateji geliştirmenize yardımcı olunur. Destek ve rehberliğe ihtiyaç duyan kurum içi pazarlama ekipleriniz olabilir veya tam SEO ekibiniz olmaları için firmaya ihtiyacınız olabilir. Her iki şekilde de çalışıyoruz ve en iyi yaklaşım konusunda tavsiyelerde bulunulur.

Anahtar Kelime ve Pazar Araştırması

Sağlam anahtar kelime ile birlikte pazar araştırması, SEO stratejisine rehberlik etmeye yardımcı olur ve pazarınızda gerçekçi tahminler ve fırsat tahminleri sunmamıza izin verir. 

Çılgınca tahminlerde bulunmak veya tutulamayacak sözler vermek firmanın uzman ekibine göre bir şey değildir. İzmir SEO hizmeti ile bölgedeki her türlü işleminize anında cevap verilir. Sektör lideri SEO Spider tarama yazılımı nedeniyle sektörde teknik yeteneklerle tanınan bir firmadır. 

Arama motorlarının maksimum görünürlük için web sayfalarınızı etkili bir şekilde keşfedebilmesini, tarayabilmesini ve dizine ekleyebilmesini sağlamak için web sitenizi analiz eden denetimler sağlanır.

Yerinde SEO

Web sitenizin yapısın ile beraber iç mimarisini ve arama motorları algoritmalar içerisinde ağırlıklandırılan diğer temel faktörleri analiz ederek, anahtar kelimelerinizi hedeflemede daha iyi alaka düzeyi ve uyum için öneriler sunulur. 

Site geçişlerinden şemaya ve daha fazlasına kadar SEO'nun tüm yönleriyle ilgili tavsiyelerde bulunulur. SEO danışmanlarından oluşan ekip bağlantı denetimleri ve geri bağlantı profillerini inceleme konusunda çok fazla deneyime sahiptir. 

Web sitelerinde yer alan Panda ve Penguin gibi çeşitli Google algoritmik cezalarından ve geçmişte kendilerinin veya bir üçüncü tarafın yaptığı hatalardan kaynaklanan manuel işlemlerden kurtulmasına yardımcı olunabilir.

Bağlantı Kurma

Link Building, çevrimiçi pazarlama için modası geçmiş bir terminolojidir. Genele bakıldığı zaman unutulur ya da hak ettiği uzmanlık seviyesi ve zaman verilmez, ancak bağlantılar hala puanlamada kullanılan temel bir sinyaldir. Bugüne gelindiğinde 'bağlantı kurma', insanların markanız hakkında konuşmasını sağlamak için içerik pazarlama, halkla ilişkiler ve sosyal yardımları kapsıyor.

İçerik Pazarlama

Herhangi bir pazarlama kampanyasının bel kemiği ilgi çekici içeriktir ve yazarlar işe birlikte tasarımcılar ve geliştiriciler de dahil olmak üzere yaratıcı SEO ekibi, birçok markanın ana akım medyada, endüstri lideri yayınlarda ve bloglarda konuşulmasına yardımcı olmuştur. 

Dünyanın dört bir yanındaki çeşitli endüstri ve sektörlerdeki en yetkili yayıncılar, blog yazarları, gazeteciler ve etkileyicilerden bazılarıyla yakın ilişkiler ve bağlantılar geliştirilmiştir. Eşsiz görüşler, fikirler ve zamanında içerik için markaya güvenirler.

SSL/HTTPS ve SEO

Google gibi arama motorları kullanıcıları portföyüne bağlı olarak güvenilir web sitelerini tercih ederler. Kötü amaçlı yazılım içeren bir web sitesi, zayıf ve güvensiz bir web sitesine aşırı bir örnektir. Elbette kimse güvenli olmayan bir web sitesini ziyaret ederek bilgisayarına virüs bulaştırmak istemez. 

Google, HTTP siteleri yerine HTTPS web sitelerinin önemini artırarak güvenli bir web sitesine sahip olmanın önemini istikrarlı bir şekilde arttırır. HTTPS, web sitesinin bir SSL sertifikası ile korunduğu anlamına gelir. SSL, Güvenli Yuva Katmanı anlamına gelir.

Bir ziyaretçi ve bir web sitesi arasında güvenilir bir bağlantı oluşturaya yarayan bir iletişim protokolüdür. Bir ziyaretçinin girdiği ve web sitesine gelen bilgilerin korunması Google için önemlidir, bu nedenle SSL korumalı (https) olan bir web sitesini (https) olmayan bir web sitesine göre derecelendirir.

Sayfa Başlığı ve Meta Açıklama

İki nedenden ötürü bir web sayfasının başlık etiketi ile meta açıklaması SEO sıralaması için kritik öneme sahiptir. İlk olarak, Google'ın sayfanızın anlamsal anlamını anlamasına yardımcı olmak için her ikisi de birincil anahtar kelimelerinizi içermelidir. 

Anahtar kelime doldurma (eski tarz SEO) yerine, anahtar kelimelerinizin bir varyasyonunu kullanın. Eşanlamlıları, kelime varyasyonlarını kullanmak ve bir anahtar kelime öbeği içindeki kelimelerin sırasını değiştirmek en iyi uygulamadır. Bu ve bunun gibi hizmetleri en doğru şekilde almak için firma ile irtibata geçebilirsiniz.