Kullanıcıların büyük bir çoğunluğu Anatolian International markasını yalnızca sağlıklı ve güvenilir ürünler satan bir site olarak görür. Bu düşünceleri tamamen doğrudur. Anatolian International markası bünyesinde insan sağlığını koruyan ve çok daha iyi konuma getiren birçok ürün barındırır. Fakat Anatolian International markamız yalnızca bunlarla sınırlı değildir. 

Geliştirmiş olduğumuz network marketing sistemi sayesinde bizleri tercih eden müşteriler isterlerse aynı zamanda çalışma arkadaşımız da olabilirler. Network marketing sistemimiz sayesinde siz değerli müşterilerimiz aynı zamanda birer temsilcimiz olabilirsiniz. Bu sayede ürünlerimizi temsil edebilir ve yaptığınız her bir satıştan size ayrılan pay sayesinde ek gelir elde edebilirsiniz. 

Bu sayede evden para kazanmak isteyen kullanıcılar çok rahat ve fazla zahmetli olmayacak şekilde hatırı sayılır tutarlarda gelir elde edebilirler. 

Anatolian International markamız siz değerli müşterilere yalnızca ek gelir fikirleri vermez aynı zamanda vermiş olduğu fikirlere yönelik deneyim sağlayabileceğiniz ortamlar sunar. Network marketing sistemimiz bunun en büyük örneklerinden birisidir. 

Anatolian International Temsilci Olmak İçin Gereken Adımlar

Kullanıcıların büyük bir çoğunluğu network marketing sistemimizi bilmiyorlar. Bu sistemin ne demek olduğunu ve nasıl işlediğini yukarıdaki başlık altında kısaca anlattık. Şimdi dilerseniz bu sistemi kullanarak bünyemizde nasıl temsilci olabileceğinizi anlatalım:

  • Öncelikle Anatolian International markasının internet adresine erişmeniz gerekiyor. 
  • Siteye eriştikten sonra sağ üst köşede bulunan ‘giriş yap’ butonunun üzerine imlecinizi getirmeniz gerekiyor.
  • Bu işlemi yaptıktan sonra karşınıza üç adet seçenek çıkıyor. Bu seçeneklerden ‘temsilci ol’ yazan seçeneği seçmeniz gerekiyor. 
  • Bu butona tıklamanızın ardından karşınıza bir sayfa açılıyor. Bu sayfada temsilci bir tanıdığınızın olması gerektiği yazsa da olmaması durumunda bizlerle iletişim kurarak temsilcilik başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
  • Eğer temsilci tanıdığınız bulunuyorsa adımların her birini gerektiği gibi doldurarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Yukarıdaki adımları atlamadan ve dikkatli bir şekilde uygulamanız durumunda temsilcilik başvurunuz başarılı bir şekilde tarafımıza ulaşır. Ardından bizler mümkün olan en kısa sürede sizlere dönüş sağlarız. 

Temsilci yakınları olmayan kişiler sitemizde bulunan iletişim kanallarını kullanarak bizlere ulaşabilir ve temsilcilik hakkında bilgi alabilir.