Süper Lig temsilcilerinden Akdeniz ekibi Antalyaspor futbol takımı 20.hafta maçında Göztepe futbol takımına farklı bir skorla yenilerek kötü bir performans gösterdi. Göztepe futbol takımının 4 gol attığı Antalyaspor'dan oynadıkları futbola teknik direktörden eleştir geldi.

Performans Gösteremedi

Antalyaspor teknik direktörü Alfons Groenendijk sahada kötü bir futbol sergilediklerini ifade etti. Göztepe futbol takımının sahada etkili olduğunu ifade eden teknik adam bu futboldan ders çıkarmalarının gerekli olduğunu açıkladı. Katar'dan geldikten kısa bir süre sonra maça çıktıklarını ifade eden Antalyaspor teknik direktörü bu durumun bir mazeret teşkil etmemesi gerektiğini de samimiyetle belirtti.

Önlerinde ikinci sezonun olduğunu ve toparlanacaklarını ifade eden Alfons Groenendijk; oynayacakları 18 maça çok iyi hazırlanacaklarını da belirtti. Yedikleri golleri basit olarak niteleyen teknik direktör özellikle penaltı kararının da kolayca verildiği yönünde fikrini beyan etti.

Sahada iyi bir futbol sergilemediklerini açıkça ifade eden Antalyaspor futbol takımı teknik direktörü önlerinde bulunan Fenerbahçe maçının önemine de vurgu yaptı.

Toparlanmamız Şart

Yapılan değişikliklerin yerinde olmadığını da belirten Antalyaspor futbol takımı teknik direktörü daha farklı teknikleri de deneyeceklerini belirtti. Süper Lig'de daha uzun bir yol haritalarının bulunduğunu ve buna göre hareket edeceklerini Akdeniz ekibi Göztepe maçının hezimetini atlatmak ve önlerine bakmak için hazırlıklarını yapmaya özen gösteren Antalyaspor futbol takımı Fenerbahçe maçı hazırlıklarına son sürat devam ediyor.