61SAAT HABER MERKEZİ Trabzonspor’un Mısırlı yıldızı Trezeguet’e futbola başladığı Al Ahly'nin talip olduğu iddia edilirken, İsviçreli teknik adamın yıldız ismi mutlaka takımda görmek istediği öne sürüldü.

Trabzonspor’da sezonun ikinci yarısında gösterdiği performans ile adından söz ettiren Trezeguet'e Arap takımlarının ilgisi olduğu gündeme gelirken, Arap basınından sürpriz bir iddia ortaya atıldı.

Korab Plus'ta yer alan habere göre, Ahly'nin teknik direktörü İsviçreli Marcel Koller’in, kulüp yönetiminden Trezeguet'i kadroya katmasını istediği iddia edildi. Haberin detayında deneyimli çalıştırıcının Trezeguet'in Al Ahly için güçlü bir katkı sağlayacağına inandığına yer verilirken, kanat transferi için kulübe verdiği transfer listesinde yıldız oyuncunun en üst sırada yer aldığı öne sürüldü.

Trabzonspor saat değişikliğine gitti! Trabzonspor saat değişikliğine gitti!

Ancak yıldız futbolcu ülke basınına verdiği son röportajda, eski kulübü El Ahly’e geri dönme yönünde herhangi bir teklif almadığını açıklamıştı.

Yeni sayfa

Ülke basınına verdiği son röportajda futbol kariyerinde yeni bir sayfa açma düşüncesinde olduğunu ifade eden Trezeguet, "Suudi Ligi'nden teklifler aldım ve buna açığım. Yeni bir kulübe geçmezsem, mevcut takımımdan memnunum" diye konuştu.

Kaynak: Korab Plus