31 Mart 2024 tarihinde gerçekleştirilecek olan yerel seçimler sürecinde Trabzon’un Arsin İlçesi'nden AK Parti aday adaylığını açıklayan iş insanı İnşaat Mühendisi İbrahim Küçük, "Tek derdimiz, sevdamız Arsin’dir." dedi.

Doğup büyüdüğü ve yaşamaktan büyük onur duyduğu Arsin İlçesi'ne hizmet etme sevdasıyla bu yola çıktığını belirten İbrahim Küçük, "Arsin, Trabzon’un sanayi ve turizmde önde gelen ilçesidir ve yeni atılımlar yaparak, Trabzon’un değil Türkiye’nin marka ilçesi olmayı hak eden en gözde yerleşim yeridir." ifadelerini kullandı.

SÖZ VERİYORUZ, GÜZEL TEMENNİLER ALIYORUZ

Arsin’de gerçekleştirdiği ziyaretlerde başta Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, AK Parti’ye ve kendisine gösterilen teveccühten duyduğu memnuniyeti dile getiren Küçük, açıklamalarını şöyle sürdürdü: “Kısa bir süre önce ilçemize hizmet etme sevdasıyla kendimizi ait hissettiğimiz AK Parti kadrolarında yerel yönetimler kademesinde 31 Mart 2024 seçimleri sürecinde Arsin belediye başkanı olma yolunda aday adaylığı müracaatımızı yapıp 'Bismillah' dedik. Günlerdir sahadayız; gençlerimizle, büyüklerimizle, kardeşlerimizle, esnafımızla, memurumuzla, çiftçimizle, balıkçımızla, emekçi kardeşlerimizle, fırıncımızla, bakkalımızla, yani her kesimden vatandaşlarımızla görüştük, konuştuk, hasbihal ettik, dertleştik. Tek derdimiz, tek sevdamız doğduğumuz günden bu yana havasını soluduğumuz ilçemize neler yapabiliriz, neler katabilirizi anlatıyor, binlerce kişinin elini sıkıp gözlerinin içine bakarak söz veriyor, güzel temenniler alıyoruz. Anladık ki adım attığımız her yerde, selam verdiğimiz her ortamda muhabbetini dinlediğimiz her mekanda, bu ilçede yaşayanların da tek derdi bizler gibi daha iyi, daha güzel, daha yaşanabilir bir Arsin."

25-10

Trabzon’da bahar öncesi alerji uyarısı! Trabzon’da bahar öncesi alerji uyarısı!

36 MAHALLESİYLE HİZMETE DEVAM

Çalışmalarımız esnasında birçok mahallemize gittik, ilçemiz merkezinde sohbet ettiğimiz vatandaşlarımıza mahallelerini sorduk. Atayurt’a, Başbudak’a, Cudibey’e, Cumhuriyet Mahallesine, Çardaklı’ya, Çiçekli’ye, Çubuklu’ya, Dilek’e, Elmaalan’a, Fatih’e, Fındıklı’ya, Gölcük’e, Gölgelik’e, Güneyce’ye, Güzelyalı’ya, Harmanlı’ya, Işıklı’ya, İşhan’a, Karaca’ya, Konak’a, Kuzguncuk’a, Nuroğlu’ya, Oğuz’a, Örnek’e, Özlü’ye, Şenkaya’ya, Üçpınar’a, Yalı’ya, Yenimahalle’ye, Yeniköy’e, Yeşilce’ye, Yeşilköy’e, Yeşiltepe’ye, Yeşilyalı’ya, Yolaç’a ve Yolüstü Mahallelerimize selam verdik, oralarda oturan vatandaşlarımızın taleplerini aldık. 36 mahallesiyle Arsin’imizi hep birlikte nasıl en iyi yere taşıyabiliriz konuştuk. Öylesine güzel, önemli, öncelikli talepler not ettik ki, öylesine güzel duygulara temas ettik ki, bu ilçede yaşıyor olmaktan bu ilçenin bir vatandaşı olmaktan bir kez daha gurur duyduk. Yaptığımız görüşmeler esnasında şunu da gördük ki, gerçekten ilçemizle çok güzel bir bağ kurmuşuz. Küçük ailesi olarak dede unvanımızla ailemiz bize en güzel serveti halkın gönlünde yer edinme imkanı vermiş. Bu duygu gerçekten anlatılmaz, yaşanır.

26-4

ARSİN HALKI DİYOR Kİ: YAŞANILABİLİR BİR ARSİN İSTİYORUZ

Vatandaşlarımızla yaptığımız görüşmelerde verilen sözleri dinledik, yapılan hizmetlerin teşekkürünü aldık, yapılması gereken geciken bazı hizmetlerin notlarını yazdık. Gençlerimiz bize öylesine ilgi gösterdi ki, onlara cesaret vermek bize de onur verdi. Gençlerimize özellikle teşekkür ediyorum. Siyasette gençliğin önünü açan AK Parti’nin olduğu bir kez daha görmek, onları ziyadesiyle memnun ederken, bizlere de bir kez daha güç verdi, sorumluluğumuzu bir kat daha arttırdı.

Arsin halkı diyor ki: Bize dokunan, bizim yanımızda olan, bizim gibi düşünen, bizim eksiklerimizi bilen, tamamlayamasa da noksanları bilen, sorumluluk hisseden siyasetçilere ihtiyacımız var. Arsin halkı, diğer ilçelerden geri kalmak istemiyor. Etkinlik istiyor, akşam 5 olduğunda eve kapanmak istemiyor. Arsin halkı, fenni hizmetlerin eşit, adil ve önceliklerine göre sıralanmasını ve yerine getirilmesini istiyor. Arsin halkı, imarda adaletsizlik istemiyor, hakkaniyet arıyor, kararsızlık ve bilinmezlik istemiyor, netlik istiyor, sokağa attığı ilk adımdan itibaren yaşanabilir bir Arsin istiyor. Çocukları için yaşanabilir bir Arsin istiyor, gençler için iyi bir Arsin istiyor. Eğitimi kaliteli, sağlık hizmetleri noktasında eksiksiz bir Arsin istiyor. Arsin halkının taleplerine cevap verecek, Arsin’i bilen, bu ilçenin havasını iliklerinde hisseden, sorumluluk sahibi kişiler tarafından yönetilmek istiyor. Biz de bu ilkeler doğrultusunda yola çıktık ve bir söz verdik. Arsin halkı ne istiyorsa, biz o yolda olacağız, Arsinli neye ihtiyaç duyuyorsa, biz onu yapacağız…

24-8

ARSİNLİ HEMŞERİLERİMİZİN ERDOĞAN’A GÜVENİ TAM

Elini sıktığımız, yanına gittiğimiz, selamını aldığımız vatandaşımız bizi muhabbetle karşılıyor. Sahada gördüğümüz en önemli ve bizi mutlu eden en güzel şey ne derseniz: ‘Arsin halkının Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a duyduğu sevgi ve güven’ diyebiliriz. Onun ülkesine, milletine hizmet sevdası yolundan gittiğimiz için o kadar övgüye mazhar oldu ki, ne kadar doğru yolda olduğumuzu bir kez daha görmüş olduk. Evet, AK belediyecilikle dört dönemdir Arsin önemli manada atılımlar gerçekleştirmiş ve vatandaşımız da bunun farkında. Her seçimde gösterdiği büyük teveccüh de aslında bu güvenin, bu sevginin en önemli kanıtı. Bu manada, sayın Cumhurbaşkanımıza çok teşekkür ediyorlar. İnşallah Organize Sanayi Bölgesi gibi Arsin sahili gibi Arsin altyapısına, üst yapısına yapılan yatırımlar gibi AK belediyeciliğin büyük hizmetlerini yatırım adasıyla taçlandırma yolunda yine AK Parti‘ye güvendiklerini ifade ediyorlar.

23-19

ŞANSA DEĞİL, ARSİN HALKINA GÜVENİYORUZ

Yaptığımız ziyaretler esnasında bize en çok yöneltilen sorulardan bir tanesi de ‘Kendinizi ne kadar şanslı hissediyorsunuz?’ oluyor. Biz kadere inanan insanlarız. Allah nasip ederse, biz bu göreve aday gösteriliriz; Allah nasip etmeyeceği şeyin hayalini de kurdurmaz. Allah sana bir şey nasip ettiyse, onu senden almaya kimsenin gücü yetmez. Etmezse de hayır ondadır der geçeriz. Kim bu ilçeye hizmet etmekle görevlendirilirse, o yolda gayretimizi gösteririz. Bize ne makam, ne mevki lazım. Bizim makamımız halkın gönlü olacaktır. Biz AK Parti’ye bugüne kadar güvenip oy veren Arsin halkına güveniyoruz. Allah nasip ederse, halkımız teveccüh eder, partimiz yönetim organları uygun görürse, Yeni Türkiye Yüzyılı'nda ilçemize çok önemli katkılar sağlayacağımıza inanıyorum.

22-11

Bizlere güç veren, yol veren tüm hemşerilerime, teşkilatlarımıza yürekten teşekkür ediyorum ve son söz olarak: Bu seçimde de kazanan Arsin, kazanan Trabzon, kazanan Türkiye ve AK Parti olacaktır diyerek tüm hemşerilerimi saygıyla selamlıyorum.”

19-520-718-516-617-715-913-2314-1712-4411-3910-409-458-437-376-545-723-1092-1121-104