İl Kadın Kolları Başkanlık görevini devraldıktan sonra sıkı bir çalışma programı içerisine giren Cihan’ın önceliği tabi ki kadınlar oldu. Yönetim Kurulu ile Kadın Girişimcileri ziyaret etmeye başlayan Cihan’ın ilk durağı Kadın Girişimci; Betül Birincioğlu Can, Gülşah Kurtoğlu Turan, Gülçin Kurtoğlu ve Dilek Kalkan oldu. Kadının topluma her zaman kazandırılması gerektiğini söyleyen Cihan, “Kadın eli değen her şey kıymetlenir, estetik hale gelir. Trabzon’da yanında olmadığımız kadın kalmayacak. Biz bu görevi önce davamız sonra da Kadınlarımız için devraldık” dedi. 
Bu söylemleriyle Başkan Cihan ve yönetiminin bu ziyaretleri artırıp kadınlara ve özellikle kadın girişimcilere ulaşması bekleniyor.

TTSO Başkan Yardımcısı Ahmet Kazaz: Trabzon küresel ısınma ve deprem kuşağının… TTSO Başkan Yardımcısı Ahmet Kazaz: Trabzon küresel ısınma ve deprem kuşağının…

TRABZON’A KADIN ELİ DEĞİYOR

AK Parti Trabzon İl Kadın Kolları Başkanı Ayfer Cihan Trabzon’da adım atmadık sokak, çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmıyor. 
Yönetim kurulu ile sıkı çalışan Başkan Cihan yine ilk fırsatta sokaklara indi. Kunduracılar Caddesinde esnaf ziyareti gerçekleştiren ve siyasi nabzın tutulduğu asıl yerin sokaklar olduğunu savunan Cihan, “Öncelik halkındır. Önce onlarının istemi, söylemi ve eleştirilerini dinlemek gerek, böyle olursa doğru işler yapmış oluruz” dedi. Trabzon halkı tarafından da sıcak sevgiyle karşılaşan AK Partili kadınlar renkli görüntüler verdi. Başkan Cihan ve yönetiminin bundan sonra yapacağı olumlu hamleler merak konusu oldu.