Murat Bağdatlı, 18 yıldır aktif olarak devam ettiği siyasi hayatına Milletvekili olarak devam etmek istediğini açıkladı. Daha önce merkez sağda uzun yıllar görev alan Murat Bağdatlı, “Hep Birlikte Yeni Hedeflere” sloganıyla milletvekili aday adaylığını açıkladı.

İşte AK Parti ile Yeniden Refah Partisi arasındaki ittifak protokolü! 6284 sayılı yasa da var İşte AK Parti ile Yeniden Refah Partisi arasındaki ittifak protokolü! 6284 sayılı yasa da var

İLK HEDEFİMİZ GENÇLER

Türkiye’nin genç nüfus oranının diğer Avrupa ülkelerine oranla çok daha fazla olduğunu belirten Bağdatlı, “İnandığımız yolda ilerliyoruz. Başvurumuzu yaptık. Liderimiz, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde bir yola girdik. Gençlerin önünü açmak için de ilk önce ben oğlumu ikna ederek işe başladım. Gençlerin yolunu almak için yola çıktım. Gençlerimizle birlikte geleceğin Türkiye’sini inşa edeceğiz” dedi. Gençleri çok önemsediğini ve onlara yeni girişim ve iş fırsatları sunmak istediklerini söyleyen Bağdatlı, bu konuda uzun süredir çalışmalar ve araştırmalar yaptığını da belirtti.