Aydın ziyaretlerinde yaptığı açıklamalarda, “Adaylığımız açıklandığı andan itibaren çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ortahisar ilçemizi mahalle mahalle, sokak sokak dolaşarak hemşehrilerimiz ile hasbihal ediyoruz. Dokunmadık gönül bırakmamaya çalışıyoruz. Bu ziyaretlerimizde şehirde yıllardır birlikte yaşadığım insanlarla görüşmenin keyfini çıkartıyorum.” dedi.

Bakan Uraloğlu: ‘’Helikopterde sinyal sisteminin olmadığını belirledik’’ Bakan Uraloğlu: ‘’Helikopterde sinyal sisteminin olmadığını belirledik’’

HER MAHALLEDE BİR İZİMİZ VAR

Tüm mahallelerde bir izinin olduğunu belirten Aydın, “31 Mart seçimine kadar halkımızdan oy istiyorum. 31 Mart’tan sonra da hemşehrilerimle birlikte yeniden buluşup çay içeceğiz. Mesleğim ve üstlenmiş olduğum görevlerle Trabzon’un her tarafında oldum, bu şehrin her mahallesinde izim var. Sahadaki çalışmalarımda da bunun karşılığını görüyorum. Geçmişte yapmış olduğumuz işlerle vatandaşımızın gönlünde bir yer edindik. Bu beni çok mutlu ediyor ve heyecanlandırıyor.” diye konuştu.

ORTAHİSAR İLÇEMİZİ BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ

Aydın, “Ortahisar’ı halkımızla ve sivil toplum kuruluşlarımızla birlikte yöneteceğiz. Halkımızın istediği projeleri önemseyeceğiz ve önceliğimiz bunlar olacak. Bunu projelerimizi açıkladığımızda herkes zaten görecek. Ortahisar’ın içinden yetişen, teknik eleman bir isim olarak ilçemize ve şehrimize katkı sunma amacındayız. Ahmet Metin Genç Başkanımızın Ortahisar’da yapığı başarılı hizmetlerin devamını getireceğiz. İnşallah 31 Mart’ın ardından Büyükşehir ile el ele vererek AK Parti’nin başarılı belediyecilik anlayışını sürdüreceğiz.” ifadelerine yer verdi.