Türkiye’nin konuştuğu esnaf Trabzonlu çıktı! Türkiye’nin konuştuğu esnaf Trabzonlu çıktı!

Arsin'in geleceği için yola çıkan AK Parti'nin Belediye Başkan adayı İbrahim Küçük, temel değer olarak aileyi öne çıkarıyor. Küçük, Arsin'in kalkınması ve refahının aile bağlarından geçtiğine inanıyor. Aile, onun için sadece bir kurum değil, aynı zamanda toplumun temel taşı ve birlik kaynağı. 

Küçük, “Sağlam bir aile yapısı, toplumun her alanında olumlu bir etki yaratır ve bireylerin daha sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmesine katkı sağlar.” İfadelerine değindi. 

ARSİN’İN GELECEĞİ AİLEDEN GEÇİYOR

Aday Küçük, “Arsin’in geleceğini aile değerlerine bağlı kalarak inşa edecek ve inşallah alacağımız bayrağı daha da yükseklere taşıyacağız. Bu uğurda bayrağı devraldığımız vakit bizlerin en büyük destekçilerinin toplumun temel yapı taşı olan ailelerimiz olacağına hiçbir şüphemiz yok.” dedi. 

ARSİN HEPİMİZİN, HEP BİRLİKTE YÖNETELİM

Cumhur İttifakı Adayı olarak sahada basmadık yer bırakmayacaklarını belirten Küçük, “AK Parti Arsin ilçe yöneticilerimiz ve Meclis Üyesi Adaylarımız ile birlikte sokak sokak hemşehrilerimizle buluşuyoruz. Seçim gününe kadar Arsin’de adım atmadık yer bırakmayacağız. Göreve seçileceğimiz günden itibaren beş yıl boyunca, ilk geldiğimiz günün azmi ve heyecanıyla çalışmalarımıza ve Arsin’i geliştirmeye devam edeceğiz.” İfadeleriyle sözlerini noktaladı.