Her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelip istek ve önerileri dinleyen Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Ramazan ayında Teravih Namazı ve sonrasında vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Bölümlü Mahallesi'ni ziyaret edip, mahalle sakinleri bir araya gelen Başkan Sarıalioğlu, "Hemşehrilerimizle Ramazan'ın güzelliklerini paylaşıyoruz" değerlendirmesinde bulundu.

Ramazan ayının birlik ve beraberlik bağlarının güçlenmesi için iyi bir fırsat olduğunu ifade eden Sarıalioğlu, "Ramazan ayının manevi atmosferine uygun olarak her gün farklı bir mahallede vatandaşlarımızla bir araya gelmeye çalışıyoruz. Bölümlü Mahalle'mizde vatandaşlarımızla teravih vesilesi ile bir araya geldik. Hem vatandaşlarımızla bir araya gelip sohbet etme fırsatı bulduk hem de Ramazan ayını karşılamanın mutluluğunu birlikte yaşadık. Ramazan ayı boyunca hemşehrilerimizle teravih buluşmalarımız devam edecek" dedi.

Teravih Buluşmaları programında; Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu'na Bölümlü Mahallesi Muhtarı Salih Bayalan, Of Belediyesi meclis üyeleri ve AK Parti Of İlçe Teşkilatı eşlik etti.

ofta-geleneksel-teravih-bulusmalari-basladi18ofta-geleneksel-teravih-bulusmalari-basladi17ofta-geleneksel-teravih-bulusmalari-basladi5ofta-geleneksel-teravih-bulusmalari-basladi3ofta-geleneksel-teravih-bulusmalari-basladi4ofta-geleneksel-teravih-bulusmalari-basladi2ofta-geleneksel-teravih-bulusmalari-basladi