Ahşap dekor ürünleri son dönemde evlerimizin her yerini süslüyor. Salonlar, yatak odaları, mutfak ve daha pek çok yer. Her evin konseptine uyum sağlayabildiğinden sıklıkla tercih ediliyor. Bu yüzden piyasada sayısız ahşap tasarım atölyesi mevcut. Bir annenin kendi emeğiyle ve tasarımlarıyla ortaya çıkan bianneotolyesi.com da bu firmalardan biri. Sitemiz bebek odaları ve çocuk odalarına renk katmak, annelerin ve çocukların özel günlerinde ürünleriyle yanlarında olmak için tasarımlarını alıcılara sunuyor.

Web sitemizde görebileceğiniz üzere her kategoride eşsiz tasarımlara sahip ahşap dekor ürünleri mevcut. Ahşap duvar dekoru, ahşap oyuncaklar, raflar ve bebek anı küpleri gibi bir çok ürün sitemizde yer alıyor. Özellikle annelerin sıklıkla tercih ettiği bebek anı küplerinin içeriğinden kısaca bahsetmek istiyoruz:

Yolcu otobüsü kaza yaptı! 39 kişi yaralandı Yolcu otobüsü kaza yaptı! 39 kişi yaralandı

Bebek anı küpleri içeriği fiyata göre değişiklik göstermektedir. Takım setlerimizin içinde; UV baskı teknolojisi ile üretilen rakam ve yazıların bulunduğu küpler, isimli anı küpü, ahşap fotoğraf makinası, ahşap gökkuşağı, ahşap balon gibi bir sürü ürün yer alıyor. Ürünlerimiz; yüksek baskı ve ürün kalitesiyle uzun süreli kullanım için uygundur. Uyumlu renk kombinasyonlarıyla bebek ve çocuk anı küplerimiz odalara renk katacak. İsterseniz seçtiğiniz sete dilediğiniz başka ürünlerden de ekleyerek paket içeriğini zevkinize göre zenginleştirebilirsiniz. İnstagram sayfamız üzerinden de ürünlerin detaylı fotoğraf ve videolarına ulaşabilirsiniz.

Satın alma işlemlerini banka veya kredi kartlarınızdan güvenle yapabilirsiniz. Peşin ve taksitli ödeme seçeneklerimiz mevcuttur. Kargo bedeli olmadan ürünlerimizden satın alıp, ücretsiz ve hızlı kargo imkanımızdan yararlanabilirsiniz. Ürün iade işlemi talep ettiğiniz takdirde ise uzun süre beklemenize gerek kalmadan, ödeme banka hesabınıza 3 iş günü içinde iade yapılacaktır.

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için web sitemizde yer alan telefon numarasından, e-mail adresinden veya instagram hesabımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bianne Atolyesi olarak 2019’dan bu yana bir anne gözünden ürünlerimizi tasarlayıp, sizlere sunuyoruz. Mutlu anne, mutlu çocuk sloganıyla çıktığımız bu yolda yüzünüzden gülücüklerin eksik olmaması için, kaliteden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden çalışıyoruz.