Beşikdüzü Belediye Başkanı Ramis Uzun, Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, Beşikdüzü Belediye Başkan Yardımcısı Kamuran Kahyaoğlu, MHP İstanbul İl Başkanı Barış Öztürk, Beşikdüzüspor yönetim kurulu üyeleri, Beşikdüzü Yeşilköyspor Kulübü Başkanı Alparslan Gündoğdu, Şalpazarı Gençlik Kulübü Başkanı Cevat Özdemir, Vakfıkebir Kirazlıkspor Kulübü eski Başkanı Muhammet Yıldız, Beşikdüzüspor eski kulüp başkanları Harun Topal, Önder Öztürk, Koray Kukul ve Çetin Eksert, siyasi parti ilçe başkanları, muhtarlar, belediye başkan aday adayları sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve davetliler katıldılar.

Yönetimin eğlencede gecesinde konuşması şu şekilde ; 

TFF Süper Kupa'nın yeri ve tarihini açıkladı TFF Süper Kupa'nın yeri ve tarihini açıkladı

Hepimizin gözbebeği Beşikdüzüspor’u daha da ileriye taşıyabilmek için bugün burada toplandık. Yönetime geldiğimiz ilk günden itibaren bu işin sadece birkaç kişiyle değil tüm Beşikdüzülülerin bir araya gelmesiyle mümkün olacağına inanarak hareket ettik. Yönetimi oluştururken de bu anlayışla bir araya geldik. Göreve geldiğimiz ilk andan itibaren başarının altyapıyla mümkün olacağına inandık. Bu bağlamda Avrupa’daki bazı altyapı çalışmalarını inceledik, Almanya’daki altyapı çalışmalarını yerinde gözlemleme imkanı bulduk. Takdir edersiniz ki futbol endüstrisi büyük bütçelerin hakim olduğu bir ortam ancak sadece büyük bütçelerle başarılı olunacağını düşünmek hata olur. Geçmişte Süper Lig’de yer almış ancak bugün kapanmış ya da kapanmaya yüz tutmuş birçok şehir takımı mevcut. Üstelik, bu takımların çoğunluğu, sanayi şehirlerinin takımları. Bizi bu örneklerden ayıran en büyük özelliğimiz ise üzerinde bulunduğumuz toprakların verimliliği. Yönetim olarak hedefimiz bu toprağı en iyi, en çağdaş şekilde işlemek. Kelimenin tam anlamıyla Beşikdüzüne bir futbolcu fabrikası kurmayı planlıyoruz. 
Bizim en büyük şansımız yönetimin oluşturduğu bir takım değil; başarıya aç, başarıya inanmış bir kadronun bir araya getirdiği bir yönetim olmamız. Biz de bu sorumlulukla ilk günden itibaren ivedilikle önce eksiklikleri giderdik akabinde ise kurumsal bir kimlik oluşturabilmek için çalışmalar yaptık. Sporcularımızın görüntüsünden antrenmanlarına kadar ‘biz en alt kademedeyiz’ diye düşünmeden hedefimiz olan üst liglerin takımları gibi bir anlayışın hakim olmasına çalıştık.
İlçemizin en büyük markalarından biri olan Beşikdüzüspor’umuzu daha iyi yerlere getirebilmenin anahtarının birlik ve beraberlik olduğunu her fırsatta dile getirdik. Beşikdüzüspor’umuzun başarısının ilçemizdeki her bir bireyin başarısı olduğunu kendimize şiar edindik.
Bugün burada olan herkes bu yönetimin bir üyesidir. Her birinizin bu kulüp için elinden geleni yaptığından ve yapacağından şüphem yok. Bu vesileyle buradan tüm sponsorlarımıza bir kez daha teşekkür ederken, giyim ve ulaşım sponsorumuza bir parantez açmak istiyorum. Çünkü onlar bizim aynı zamanda çözüm ortağımız. Kulübümüzün bünyesindeymiş gibi sürekli hizmet alıyoruz. Şenol Spor Giyim hem formamıza reklam vermiş hem de takımızın ihtiyacı olan malzemelerin tedariki konusunda yardımcı olmuştur. Kulübümüzün lisanslı ürünlerinide gerek ilçemizdeki gerek gurbetteki beşikdüzüspor sevdalılarına online satış imkanı sunarak ulaştırmaya devam etmektedir. Bu bize hem reklam hemde sizlerin sayesinde kalıcı gelir sağlamaktadır. Konfor Tur ise takım giderlerindeki en büyük kalem olan ulaşıma sponsor olarak bizleri büyük bir yükün altından kurtarmıştır. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Bu desteklerini önümüzdeki yıllarda sürdürmelerininde sözünü istiyorum.
Kulüplerin ayakta kalmasını sağlayacak en önemli unsur tesisleşmedir. Tesisleşme olmadan üretim yapılamayacağı hepimizin malumu. Önümüzde bir seçim dönemi var. Bu vesileyle buradan tüm siyasi parti temsilcilerine sesleniyorum: LÜTFEN SEÇİM VAATLERİNE İLÇEMİZE ÇAĞDAŞ BİR SPOR TESİSİ KAZANDIRMAYI EKLESİNLER.
Takımımız şu an lider ve şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerliyor. İnşallah sezon sonunu da lider tamamlayarak hep birlikte şampiyonluğumuzu kutlayacağız.
Şimdi artık gecemizi gerçekleştirmemizin en büyük amacını sizlerle paylaşmak istiyorum. Hepinizden her anlamda daha fazla destek bekliyoruz. Gerek içerde gerek deplasmanda tüm taraftarımızı takımımızın yanında olmaya, hep birlikte ‘ŞAMPİYON BEŞİKDÜZÜ’ diye haykırmaya davet ediyorum. Bu millet bir olup hangi işi başaramamış Beşikdüzüspor neden şampiyon olmasın. Sözlerime yavaş yavaş son verirken başta eşim ve  ailem olmak üzere tüm yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımın ve kulübümüzün tüm paydaşlarının eşlerine ve ailelerine özel bir teşekkür etmek istiyorum. Bizlere gerçekten çok büyük destek veriyorlar. Bu arada paylaşmadan geçemicem kulağıma bazı sözler geliyor.. Yönetim kurulunda yer alan arkadaşlarımın eşlerinden.. Ferhatı diyor, benden daha çok görüyorsun.. Mutlaka haklılar ama Biraz daha zaman istiyorum hepsinden çünkü bizim çalışkan bir ekibimiz var çünkü biz şampiyon olacağız. Hepbirlikte kutlayacağız. Şahit olun Nasıl yaptınız diye sorduklarında ailemizden ayırmadık diyeceğiz. Geleceğe güzel anılar bırakmak istiyoruz. 

Biz şampiyon olacağız dedik sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Bizden önce bu kulüpte görev almış ve sayısız başarılara imza atmış büyüklerimizin emeğini bu akşam sizlere sergiliyoruz. Ne kadar büyük bir kulüp olduğumuzun bilincindeyiz. Bu başarılara yenilerini eklemek boynumuzun borcu. Bu vesileyle kurulduğu günden beri kulübümüzde görev almış ahirete irtihal etmiş olan herkese allahtan rahmet geride kalanlara sağlıklı uzun ömürler dilerim. 

Sözlerime son verirken, gecemizin hazırlanmasında emeği geçen başta Beşikdüzü Belediye başkanımız sayın Ramis Uzun bey olmak üzere Gerek gecemize katılarak gerek nakdi ve ayni yardımda bulunup katkı sağlayan herkese şahsım yönetimim ve kulübüm adına teşekkür eder, en derin saygı ve hürmetlerimi sunarım. İyi eğlenceler dilerim.