Kripto para dünyası, fiyatlardaki öngörülemezlik ya da beklenmedik gelişmelerle meraklılarını her zaman heyecanlandırmıştır. Hiç kimse Dogecoin (DOGE) ile birlikte 2013 yılında eğlenceli bir şaka olarak başlayan ve daha sonra hızla milyarlarca dolarlık kazançlı bir varlık haline gelen meme paralarının ortaya çıkmasını beklemiyordu. Bu, Shiba Inu (SHIB) gibi diğer heyecan verici meydan okumaları doğurdu ve kripto piyasasının ilgi çekici bir dönüş yapma becerisinde ne kadar benzersiz olduğunu gösterdi. Bunların hepsi, en son meme hissinin kripto borsalarına yaklaşan gelişiyle muhtemelen gölgede kalabilir., Big Eyes Coin (BIG). Şu anda, diğer birkaç kripto paranın yaptığı gibi ön satışlarıyla kükrüyor ve 2023'te satın alınacak kripto olabilir.Big Eyes Coin Has Made A Huge Satış Öncesi Sıçrama

Ekran Resmi 2023-03-13 15.09.27

Big Eyes Coin, 2023'te satın alınabilecek en popüler kripto varlıklarından biri haline hızla yerleşiyor. 1. Aşamayı henüz kapatarak ön satışlarının ikinci aşamasına girdi ve 50 milyon dolarlık hedefinin olağanüstü peşinde 31 milyon doları aştı. Bu artık imkansız görünmüyor ve bunun yerine, Big Eyes'ın satışlarda ona ulaşıp ulaşmayacağı değil, ne zaman ulaşacağı meselesi gibi görünüyor.

Bunu kolaylaştırmak için Big Eyes, alıcıları cömert hediyelerle ödüllendiren bir dizi ganimet kutusu başlattı. Bunlar, FIFA gibi video oyunlarında açılan gizli ödüllere benzer, içinde hediyeler bulunan kapalı gizemli kutulardır. Big Eyes Coin'in sunduğu kutulardan bazılarına bir göz atalım ve bunların yatırımcılar için nasıl kesin bir satış öncesi ezber bozan şey olduğunu görelim.

Başlangıçta birlikte üç ganimet kutusu başlattı. Cute Box 100$'da açılıyor ve BIG token olarak 100$, 120$, 300$, 800$ ve 5000$'lık ödüller arasında değişiyor. Sonra 500 $'a açılabilen Kitty Vault var. İlk ödülü bununla eşleşir ve 25.000 $'a kadar maksimum ödülü içerir. Super Saiyan Box'ın maliyeti 1000$'dır ve size maksimum ödül olarak BÜYÜK jetonlarda potansiyel olarak şaşırtıcı 100.000$ sağlayabilir.

En son ganimet kutusu, hepsinin en büyüğüdür. Excali-Paw Master Chest olarak bilinir, yaklaşık 10.000$'a satın alınabilir, ancak size BÜYÜK jetonlarda 1.000.000$ gibi muazzam bir kazanç şansı verir.

Bu, Big Eyes Coin'in kripto tarih kitapları için bir ön satıştan yararlanmasına izin verdi.

Topluluk ve Sürdürülebilirlik Big Eyes Coin'i Destekliyor

Big Eyes Coin'deki ganimet kutularının fiyatlarına bakıp bunları çeşitli ödüllerle karşılaştırırsanız, hemen göze çarpan bir şey olmalı: ganimet kutuları, kayıp etmenizi önleyecek şekilde yapılandırılmıştır. Ya ödediğinizin karşılığını alırsınız ya da çok daha fazlasını alırsınız.

Bu, topluluğun yeni meme parası için canlılığının altını çiziyor. Üyeleri arasında düzenli olarak sağlıklı çevrimiçi yarışmaları teşvik eder ve üyeleri arasında ortak bir amaç duygusu yaratmanın farklı yollarını araştırır. Big Eyes Coin'in - ve başarısının - merkezinde, topluluğuyla güçlü bir ilişki kurmaya ve onları platform içinde temsil edilmiş hissettirmeye verilen önem vardır.

Ve bu yeterli değilse, Big Eyes Coin kendini çevreye de oldukça adamıştır. Kazançlarının %5'ini, daha sonra gezegeni temizlemeye adamış hayır kurumlarına yönlendirilen hayır kurumu cüzdanına tahsis eder. Sürdürülemez düzeyde karbon emisyonu nedeniyle eleştirilen bir sektörde Big Eyes Coin, en çevreci kripto para birimlerinden biri olarak öne çıkıyor. Oldukça paket!

Dogecoin ve Shiba Inu İçin Elon Musk'ın Favorisi Olmanın Tehlikeleri Belli Oldu

Ekran Resmi 2023-03-13 15.09.34

Elon Musk'ın favori coin'i olmak, Dogecoin için her zaman bir fiyat nimeti olmuştur. Dogecoin hakkında ne zaman tweet atsa veya bir meme coin'e imada bulunsa, Dogecoin fiyatlarında büyük artışlar görüyordu. Shiba Inu da bir dereceye kadar bundan faydalandı. Ancak bunun tersi de geçerlidir. Musk artık kriptoyla ilgilenmediğinde ne olur? Bu hafta tweet attığı gibi, ilgilendiği yeni nesne yapay zeka ve bu, Dogecoin'in fiyat düşüşünü artırdı. Geçen hafta %8,59 düşerken, Shiba Inu da haftalık %12,59'luk bir değer düşüşüne tanık oldu.

Ancak Shiba Inu'nun tesellisi, yaklaşmakta olan 2. katman projesi Shibarium'un ilerlemesidir ve meme parasının kaderinde bir değişikliğe yol açabilir.

Ekran Resmi 2023-03-13 15.09.41

Big Eyes ve onun çok heyecan verici ganimet kutuları dizisiyle ilgileniyorsanız, daha fazla bilgi için aşağıdaki bağlantılara bakın!

Presale: https://buy.bigeyes.space/

Website: https://bigeyes.space/

Bitcoin’i Ne Bekliyor? Bankacılık Krizi, FED ve Powell Açıklamaları Bitcoin’i Ne Bekliyor? Bankacılık Krizi, FED ve Powell Açıklamaları

Telegram: https://t.me/BIGEYESOFFICIAL

Twitter: https://twitter.com/BigEyesCoi