Trabzon Ak Parti’de şok! İl yönetiminden istifa etti!

AK Parti’de Haydar Revi yönetiminde yer alan Enes Aslan, yapılacak İl Kongresinde, İl Başkanlığına aday olduğu için mevcut yönetim kurulundan istifasını açıkladı. 

banner1287
Trabzon Ak Parti’de şok! İl yönetiminden istifa etti!
banner1949

61SAAT HABER SERVİSİ -

AK Parti’de bugün akşam saatlerinde flaş bir gelişme yaşandı. AK Parti’nin, mevcut Trabzon İl Yönetiminde İl Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Enes Aslan, yaptığı yazılı açıklama ile İl Yönetim kurulu üyeliğinden istifa ettiğini açıkladı.

AK Parti’nin, kuruluşundan bugüne kadar yönetim kurullarında bir çok farklı ve önemli görevlerde yer aldığını ifade eden Aslan, “Kuruluşundan bugüne kadar yönetim kurullarında bir çok farklı ve önemli görevlerde bulunduğum, son 6 yıldır da İl Başkan Yardımcılığı ve İl Yönetim Kurulu üyeliği görevlerinde bulunduğum AK Parti’mizden, bu dönem İl Başkanlığına aday olduğumu siz değerli dostlarıma duyurmak istiyorum.


Her ne kadar tüzük gereği olmasa da etik gereği İl yönetim Kurulumzadan “Aday olmamızdan dolayı” istifa ettiğimi de belirtmek istiyorum. Bugüne kadar bizlere kendi ile beraber çalışma fırsatı sunan Değirli İl Başkanım Haydar Revi Beye ve dava arkadaşlarıma da teşekkürlerimi sunuyorum. Allah birliğimizi daim ve kaim eylesin” ifadelerini kullandı.

banner1778