Dijital pazarlamanın en önemli mecrası hiç kuşkusuz ki sosyal medya. İyi ürün, iyi pazarlama ve iyi sosyal medya iletişimine bir de istikrarlı çalışma eklenince başarının gelmeme ihtimali yok denecek kadar az. Bu istikrarlı iletişim başarısını uzun süredir kendine misyon olarak edinmiş Bubilet’inse şimdi yepyeni bir hedefi daha var: herkes için ulaşılabilir olmak.

2017 yılında Hakan Akın ve Özgür Özenen tarafından temelleri atılan Bubilet, farklı kategorilerdeki etkinlikleri, dijital medya platformlarını kullanarak milyonlarca kullanıcıya ulaştıran yeni nesil bir online bilet satış sitesi. Kısa bir süre içerisinde sektörde ilk üç içerisine girmeyi başaran Bubilet’in en büyük başarısıysa, sunduğu hizmetin uygun fiyatlı olmasına rağmen kalitesinin düşmüyor olması.

Balon Patlatma Oyunu Oynayın Balon Patlatma Oyunu Oynayın

Bubilet kurucu ortağı Hakan Akın, “Bizim için bütün üyelerimizin, katıldığı etkinlikten ve aldığı hizmetten memnun ayrılması çok önemli. Bu tutum hem kullanıcıların, hem de organizatör ve işletmecilerin daha mutlu olmasını sağlıyor.” diye belirterek Bubilet’in bakış açısını özetliyor. En büyük problemi iptal olan etkinliklerde yaşandıklarını belirten Akın, problemi çözmek için anında bilet iadelerini gerçekleştirdiklerini ve üyelerini SMS ve mail ile bilgilendirdiklerini belirtiyor.

Bubilet’in diğer kurucu ortağı Özgür Özenen ise; Bubilet kullanıcılarının diğer sitelerdeki gibi ‘hiçbir şartta iptal ve iade yoktur’ şeklinde bir yazı ile karşılaşmadıklarını, etkinlikten önceki son 48 saate kadar iptal ve iade işlemi yaptıklarının da kullanıcı memnuniyetine katkısı olduğunu belirterek, Bubilet olarak, herkesin ulaşabildiği ve aldığı hizmetten memnun kaldığı bir platform olmayı amaçladıklarını belirtiyor.