İnternet teknolojisi sayesinde günümüzde birçok hizmeti uzaktan alabiliyorsunuz. Bunlar arasında fotokopi ve çıktı hizmetlerinin olduğunu da biliyor muydunuz? Evet, yanlış okumadınız. Buradanbastir.com adresi üzerinden fotokopi ve çıktı için sipariş oluşturabilir ve hemen çıktıların evinize kadar gelmesini sağlayabilirsiniz. Artık en yakın fotokopi için adres aramanıza gerek yok. İnternet üzerinden hızlı bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

En Yakın Fotokopiciyi Arayarak Zaman Kaybetmeyin

Bilgisayar üzerinde hazırlanan dosyaların çıktılarını almak veya mevcut bir belgeyi fotokopi ile çoğaltmak için bir baskı merkezi hizmetine ihtiyaç vardır. Bu ihtiyacı karşılamak için dışarı çıkarak veya internet üzerinden en yakın fotokopiciyi ararız.

Artık en yakın fotokopiciyi arayarak zaman kaybetmenize gerek yok. İnternet üzerinden siparişinizi hemen oluşturabileceğiniz ve çıktılarınızın kapınıza kadar teslim edileceği buradanbastir sitesini kullanabilirsiniz. Baskı merkezimiz, vermiş olduğu kaliteli hizmet ile beklentilerinizi karşılayacak ve sizi fazlasıyla memnun edecektir.

Sürpriz Maliyetlerle Karşılaşmayın

Fotokopi çektirmek veya çıktı almak ilk bakışta düşük maliyetli bir işlem gibi görünür. Bu yüzden çoğu zaman işlemden önce fiyat dahi sorulmaz. Ancak çıktı alınacak sayfa sayısı fazla ise durum değişir. Birkaç kuruşluk farklar dahi fiyatları ciddi anlamda etkileyebilir. Dolayısıyla kaliteli hizmeti en uygun fiyattan alacağınız noktaları tercih etmeniz önemlidir.

Onlarca sayfadan oluşan bir belgenin çıktısını aldığınızda, karşılaşacağınız maliyeti önceden bilmek istemez miydiniz? İşlemden sonra duyacağınız rakamın şokunu yaşamak yerine öncesinde ödeyeceğiniz rakamı görmek çok daha iyi olacaktır.

Sitemiz üzerinden hizmet alırken bunu anlık olarak görebilirsiniz. Sayfa sayısı, kopya sayısı, kağıt boyutu ve kağıt kalitesi gibi seçimleriniz değiştiğinde, fiyatın nasıl değiştiğini anlık olarak görebilirsiniz. Böylece maliyet sürprizleriyle uğraşmaz, maliyetleri en başından görürsünüz. Bunun için yazının sonlarına doğru eklediğimiz videoya göz atabilirsiniz.

Zamandan Tasarruf Edin

Uygun bir baskı merkezi bulmak, oraya kadar giderek çıktı almak ve sonrasında iş yerine ya da eve dönmek ciddi anlamda zaman gerektiren bir iştir. Bir de Ankara ve İstanbul gibi trafik yoğunluğunun olduğu kentlerdeyseniz, basit bir fotokopi hizmeti için saatlerinizi vermeniz gerekebilir. Bunun yerine online baskı merkezimizi tercih ederek zamandan ciddi anlamda tasarruf edebilirsiniz.

Online baskı merkezimizden, internetin çektiği her yerden sipariş oluşturabilirsiniz. Bunun için fotokopisini alacağınız veya çoğaltacağınız belgeyi sitemizin ilgili bölümüne yüklemeniz ve baskı kalitesini seçmeniz yeterli olacaktır. Sonrasında ise çıktılarınız İstanbul’da sadece 2 saatte, diğer kentlerde ise en kısa sürede size ulaştırılacaktır. Kaliteli ve uygun maliyetli olan bu hizmetten yararlanarak zamandan da tasarruf etmiş olacaksınız.

Kaliteyi Siz Belirleyin

Fotokopicilerden hizmet alırken kaliteyi belirleme gibi bir imkânınız çoğu zaman olmaz. Hatta hangi kalitede hizmet aldığınızı dahi fark etmezsiniz. Kullanılan kâğıtların kaç gr olduğu, hangi baskı türünün kullanıldığı ve benzeri hususları fark etmeden hizmet alırsınız.

Online baskı merkezimiz, hizmet alırken kaliteyi belirlemenize imkân verir. Kaç gramlık kağıt kullanılacağı, standart baskı mı yoksa lazer baskı mı yapılacağı, tel spiral ile çıktıların kitap haline getirilip getirilmeyeceği gibi konularda seçimler yapabilirsiniz. İstekleriniz doğrultusunda hazırlanan siparişleriniz çok kısa bir süre içerisinde teslim edilir.

Çıktılarınız ve Fotokopileriniz Kapınıza Kadar Gelsin

Çıktı ve fotokopiye siz gideceğinize, onlar size gelse daha güzel olmaz mıydı? Online baskı merkezi olarak sizlerden alınan siparişleri kısa sürede hazırlıyor ve verdiğiniz adrese teslim ediyoruz. Çıktı ve fotokopileriniz kapınıza kadar geliyor. Böylece yolda harcayacağınız zamanı diğer işlerinizi yapmak için kullanabiliyorsunuz. Kaliteli ve uygun fiyatlı olan bu hizmetimizden yararlanmak için siz de web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.