Burun estetiği, özellikle son zamanlarda sıklıkla talep gören uygulamalar arasında yer alır. Çünkü burun, yüz estetiğinin en önemli parçalarından bir tanesidir. Bu nedenle burundaki simetri problemleri başta olmak üzere birçok sorun, burnun şeklinin bozulmasına neden olabilir. Bunun yanı sıra burun eğrilikleri, burundaki etin büyümesi de burun estetiğine ihtiyaç duyulmasına sebebiyet verebilir. Burun estetiği konusunda son derece yenilikçi bir hizmet anlayışını benimseyen Lygos Clinic, Burun estetiği uygulamalarını gelişmiş teknikler kullanarak gerçekleştirir. Siz de burnunuzdaki sorundan profesyonel dokunuşlarla kurtulmak için Lygos Clinic ile iletişime geçebilirsiniz. 

Alanında Uzman Doktorlardan Oluşan Güçlü Bir Ekip

Lygos Clinic Burun estetiği kapsamında alanında tecrübe sahibi doktorlardan oluşan uzman ekibi ile çalışmalarda bulunur. Sektörde deneyim elde eden doktorların her biri, uygulama öncesinde ve uygulama sırasında hangi adımların atılması gerektiğini bilir. Uygulama öncesinde, hastanın burun yapısı analiz edilerek burundaki sorunlar detaylı bir şekilde tespit edilir. Yapılan çalışmaların tamamı, uygulamanın profesyonel bir şekilde planlanabilmesi açısından oldukça önemlidir. 

Hastanın burun yapısı belirlenip uygulamanın planlanması sonrasında, uygulama günü burun estetiğine başlanır. Daha önceden belirlenen teknikler ve teknolojik ekipmanlar kullanılarak uygulama gerçekleştirilir. Burun estetiği bir tür cerrahi müdahale olduğu için lokal ya da genel anestezi yapılarak hastanın işlem sırasında acı ya da ağrı hissetmemesi sağlanır. İşlem sonrasında birtakım ağrılar ortaya çıkabilir. Fakat bu tür ağrılar, doktor tarafından belirtilen hususlara dikkat edilmesi halinde belirli bir süre sonra geçer.  

Farklı Teknikler ile Profesyonel Müdahale

Burun estetiği uygulamasında temel olarak açık ve kapalı teknik kullanılır. Açık teknikte uygulama dışarıdan yapılır. Burun deliklerinin birleştiği noktada kesi açılarak yüzdeki cilt dokusu kaldırılır. Açık burun estetiği genellikle burunda simetri sağlamak ve kıkırdak yapılarına müdahalede bulunmak gibi amaçlarla tercih edilir. 

Pırlanta Set Pırlanta Set

Kapalı burun estetiğinde ise kesi burun deliklerinin içine yapılır. Açık burun ameliyatına göre çok daha kısa sürede tamamlanan kapalı teknikte burun estetiği öncesi ve sonrası değişimleri kısa sürede gözlemlenebilir. 

Her iki teknik de avantajlı olup burun estetiği fiyatları, kullanılan tekniğe göre değişiklik gösterebilir. Siz de uzman desteği talep etmek için Lygos Clinic ile iletişim kurabilirsiniz.