61saat Spor Müdürü Hasan Tüncel, bugün Sabah Gazetesi Trabzonspor Muhabiri Yunus Emre Sel ile çıktı canlı yayında, bordo - mavililerin transfer etmeyi çok istediği Trezeguet, transferinin ayrıntılarını paylaştı.

Hasan Tüncel, transferin ıslak imzaya kaldığını ifade ederek, “Şu an Trabzonspor ıslak imzayı bekliyor. O imza geldiği an iş bitti demektir. Islak imza gelmeden bitmez. Evrakları Trabzonspor gönderdi, Aston Villa karşı evrakları gönderiyor. Yazışmalar tamamlanıyor” dedi.

Oyuncuyla 3 - 1 sözleşme imzalanacak olduğunu kaydeden Hasan Tüncel, “Oyuncuya 3 + 1 sözleşme imzalancak. Ondan eminim. 1 yıl opsiyonlu 4 yıllık imza.. 2 + 1 değil, yalanlandı. Yakın bir kaynağı sordum. Bu demek oluyor ki 3 + 1 imzalancak. 4 Milyon Euro seviyelerinde bir bonservisi var. İngiliz medyasında 5 yazıldı ama 4’e yakın.

Fener Rum Patriği Bartholomeos Trabzon'a geldi Fener Rum Patriği Bartholomeos Trabzon'a geldiOyuncunun baştan beri talebi 2.2’ydi. Bunu Trabzonspor bonuslarla karşılıyor. Rakamsal olarak sorun yok. Bu saatten sonra resmi duyuruyu beklemekten başka yapacak bir şey yok bu transferde” ifadelerini kullandı.