Çelik kapı fiyatları standart değildir. Tamamen farklılık gösterebilir. Çelik giriş kapılarımızın şekli, rengi, fiyatı gibi özelliklerinin yanı sıra başka özelliklerine dikkat etmemiz gerekiyor. Çelik kapılar dayanıklı malzemeler olarak tanınır ve bunların değiştirilmesi hem zaman alıcı hem de pahalıdır. Sonuç olarak çelik kapı seçimi yapılırken uygun eşyanın seçilmesine özen gösterilmelidir.

Günümüz müşterileri sıklıkla çelik dış kapıları tercih etmektedir. Sağlam, güvenli ve uygun bakım ile yaklaşık 25 yıl hayatta kalabilirler. Çelik kapılar, poliüretan köpük sprey ile birbirine sıkıştırılmış galvanizli çelik saclardan yapılmıştır. Bu prosedür, kapıya makul miktarda yalıtım sağlar. Ancak modeller arasında yalıtım seviyeleri sıklıkla değişir. İmalat kapısı daha sonra boyanır. Kapandığında kapı çerçevesine sıkı bir uyum sağlamak için en son bir sıkıştırma hava şeridi bağlanır. Her bileşenin belirli bir kalibrede olduğundan emin olmak önemlidir, çünkü hepsi çelik kapının mukavemet özelliklerini etkileyecektir.

Çelik Kapı Modelleri

Çelik kapı modelleri arasından seçim yapılırken sadece kullanılan parçaların kalitesi yetersiz kalmamalıdır. Belirli bir üretim süreci kullanılarak bir araya getirilen bir kapı aldığınızdan emin olmanız önemlidir. Piyasadaki konvansiyonel kapıların fiyatından biraz daha fazla harcayarak daha sağlam ve dayanıklı kapıları tercih edebilirsiniz. Bu nedenle çelik kapı satın alırken üretilen kapının montaj kalitesini de göz önünde bulundurmanızda fayda var.

Hangi tonda karar verirseniz verin, kapınızın son kat boyasının onu dış etkilerden koruyacak şey olduğunu unutmayın. Kapıdaki parlaklığın uzun yıllar devam etmesi için işletmeler sıklıkla güneş ışığını yansıtan boyalar kullanırlar. Boyanın uygulanma şekli de çok önemlidir. İşletmelerin oluşturdukları tüm bileşenleri kurumsal garanti parametreleri dahilinde garanti altına almaları çok önemlidir. Kapı garanti süresi içinde malzeme veya işçilik hatasından dolayı arızalanırsa, firmamız gerekli tüm işçilik ve parça değişimi masraflarını karşılayacaktır.

Güvenlikli Çelik Kapı

Güvenlikli Çelik Kapı kalitesi, müşteri mutluluğu ile ölçülür. Üretimle ilgili zararları ve olası ürün hatalarını üreticiye bildirirken veya kişisel düşünceler sunarken iletişim çok önemlidir. Firmamız, size mevcut en iyi çelik kapıları sunmaya kendini adamıştır. Daha az değil! Ürünlerimizin ve üretimimizin sürekli mükemmel kalitesi, mükemmellik konusundaki itibarımızın temelidir. Müşterilerin ve distribütörlerin beklentileri, müşteri hizmetlerimiz tarafından sürekli olarak karşılanmaktadır. Ek olarak firmamız, müşterilerinin üretim ve teslim sürelerine ilişkin taleplerini yeterli düzeyde karşılayabilmek için organizasyon yapısını sağlam tutmuştur. Temel iş ilkelerimizden biri müşteri memnuniyetine verilen önemdir. Dilediğiniz zaman bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.