Aradan 10 gün geçmesine rağmen Trabzonspor-Fenerbahçe maçıyla alakalı sevkleri açıklamayan TFF, maçtan 3 gün sonra açıklama yapan Ertuğrul Doğan’ı PFDK’ya sevk etti.

2 GÜN ÖNCE VAR’DAKİ SAHTEKARLIĞI ORTAYA KOYDULAR! 2 GÜN SONRA VAR’DAKİ SAHTEKARLAR DİYEN BAŞKANI SEVK ETTİLER

TFF’nin 2 gün önceki yayınladığı hakem toplantısına dair kayıtlarda Galatasaray ve Fenerbahçe maçlarında verilen penaltı kararlarını gerek orta hakem gerekse VAR’daki hakemlerin yanlış olduğu ifadeleri kamuoyunda büyük yankı uyandırmıştı. Trabzonspor Kulübü Başkanı Ertuğrul Doğan da daha bu görüntüler yayınlanmadan hem saha hakemleri hem de VAR’da görev yapan hakemlere yönelik ‘sahtekar ifadesini kullanmıştı.

TFF yayınladığı görüntülerle Başkan Doğan’ı doğrularken bugün akşam saatlerinde kendisini PFDK’ya sevk edildi.


HAKEMLERE TEPKİ GÖSTERDİ, YİNE SEVK EDİLDİ

Başkan Doğan Trabzon’da düzenlediği toplantıda ’Trabzon maçlarında devreye girmeyen O VAR, VAR’daki sahtekarlar Galatasaray, Fener maçları olduğu zaman 3 pozisyon geriye giderek,  5 pozisyon geriye giderek, bir şekilde bir yerden bir bahane üreterek 90’larda 90 artılardan yapılanları bu insanları görmediğinizi mi düşünüyorsunuz’ ifadelerini kullanmıştı.

CESARETLİ OL TFF

Maxi Gomez, İspanya'da şoku yaşadı! Maxi Gomez, İspanya'da şoku yaşadı!

Aradan 10 gün geçmesine rağmen TFF’nin bu denli yavaş hareket etmesi ‘cesaretli ol TFF, öldürmeye teşebbüse işlem yapmaya korkmayın’ yorumlarını beraberinde getirdi.