AK Parti Ortahisar İlçe Yerel Yönetimler Başkanı Abdulkadir Soytemiz, CHP Ortahisar İlçe Başkanı Haluk Batmaz’ın AK Parti’ye yönelik kullanmış olduğu ifadelere cevap verdi.

GÜNDEMDE KALMA ÇABASI
İlçe Başkanı Haluk Batmaz’ın açıklamalarını ‘gündemde kalma’ çabası olarak değerlendiren Soytemiz, “Sayın Cumhurbaşkanımızın ifade ettiği gibi bu ülkede bir muhalefet sorunu vardır ve yıllardır sürüp gidiyor.” dedi.

CHP Trabzon Ortahisar İlçe Başkanı Haluk Batmaz'dan dikkat çeken açıklamalar! CHP Trabzon Ortahisar İlçe Başkanı Haluk Batmaz'dan dikkat çeken açıklamalar!


TALİHSİZLİK
Her daim parti içi demokrasinden bahsedenlerin önce kendilerine bakmaları gerektiğini söyleyen  “Siyasi partilerin parti içi demokrasi anlayışları, aday belirleme süreçleri kendi iç işleridir. Seçim kaybetmekten bıkmayan, başarısını muhalefette kalmakta gören, koltuğuna yapışıp kalan bir genel başkanın olduğu bir partinin temsilcisinin demokrasi dersi vermeye çalışması çok büyük bir talihsizliktir.” diye konuştu.  

KAYBETMEYE MAHKUM BİR ANLAYIŞ
Soytemiz, kendini milletten üstün gören her anlayışın her zaman kaybetmeye mahkum olduğunu belirterek şöyle devam etti: “Her seçim öncesinde aziz milletimizi dikkate almadan hayaller kuranlar 14-28 Mayıs seçimlerinde hak ettikleri cevabı almıştır. Kaplı kapılar ardından verilen sözlerden, yapılan pazarlıklardan, imzalanan mutabakatlardan bağımsız olarak AK Parti için referans noktası sadece ve sadece aziz milletimizdir. 2024 yılında yapılacak olan seçimlerde de yine karar mercii aziz milletimizdir, kararı da yetkiyi de istediğine verecektir.”

CUMHURİYET TARİHİNDE YAPILAMAYAN HİZMETLER 20 YILDA YAPILDI
Cumhuriyet tarihinde yapılamayan hizmetlerin AK Parti iktidarları dönemlerinde tek tek yapıldığına vurgu yapan Soytemiz, “Bu hizmetlerden de hem bölgemiz hem de şehrimiz ziyadesiyle payını almıştır, almaya da devam ediyor. Bizler de daha fazla hizmeti hem yerel anlamda hem de genel anlamda şehrimize kazandırmak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz.” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, telefon ve bilgisayar desteğini açıkladı Cumhurbaşkanı Erdoğan, telefon ve bilgisayar desteğini açıkladı

KAFALARINI KUMDAN ÇIKARSINLAR
Soytemiz, seçimden seçime sahaya çıkanların yapılan hizmetleri görmemesinin doğal olduğunu kaydederek şunları söyledi: “Siyasi anlayışlarını sadece muhalefet yapmakta gören bir anlayıştan da daha fazlasını beklemek hayalcilik olur. Koltuk kavgasına tutuşan, kafasını kuma gömenler elbette ki yapılan hizmetleri göremeyeceklerdir. 

HEMŞEHRİLERİMİZLE İÇ İÇEYİZ
Kuruluşundan bu güne AK Parti kadroları sürekli milletiyle yana yana gönül gönüledir. Bakanlarımız, milletvekillerimiz, meclis üyelerimiz, belediye başkanlarımız, parti mensuplarımız milletimizin her an yanındadır. Şehrimizin tüm mahallelerinde, kırsalında sadece AK Parti ve AK kadrolar vardır, olmaya da devam edecektir.

TELEFON NUMARASINI PAYLAŞALIM
Sayın İlçe başkanı, hemşehrilerimizin Gazi Meclise taşıdığı Genel Başkan Yardımcımız ve Millletvekilimiz Sayın Mustafa Şen’e ve diğer milletvekillerimize ulaşmak isterse de iletişim numarasını paylaşmakta bir beis görmeyiz. 

MİLLETİMİZİN TEK UMUDU AK PARTİ’DİR
Geçtiğimiz günlerde şehrimiz Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Cevdet Yılmaz ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Abdulkadir Uraloğlu’nu ağırladı, şehrimiz geneliyle ilgili çeşitli toplantılar düzenlendi. Bundan sonra da bu tür toplantılar düzenlenecektir. Aziz milletimizin tek umudu AK Parti’dir.”