61SAAT HABER SERVİSİ - Bugün CHP il Başkanlığında, CHP Trabzon Milletvekili Sibel Suiçmez ve yöneticilerle birlikte 81 ilde son dönem yapılan zamlarla ilgili konuşan Demiröz, Çavuşoğlu’nun kendisi ile görüşmediğini söyledi.

Çavuşoğlu’nun, “Delege olmak için illa bir yöneticinin oğlu veya kızı mı olmak gerek. Yapmayın Sn il, ilçe yöneticileri, olmuyor böyle” ifadeleri sorulan Demiröz, “Bize ulaşan net bir şey yok” derken, ilçelerde kadın ve genç kotalarına da uyulmaya çalışıldığını söyledi.
Demiröz, “Özellikle kadın ve genç kotalarına uyulmaya çalışılıyor. Mümkün olan yerlerde tabiki yani üye sayısı fazla olan…

Her ilçemizde aynı şekilde mümkün olmayabiliyor…” diye konuştu.

İLÇE KONGRE TARİHLERİ NETLEŞTİ.. ORTAHİSAR 2 EYLÜL’DE

İl ve İlçe Kongreler ilgili de bilgi veren Demiröz, “Partimiz kongre sürecine girdiğini daha önceden hesaplarımızdan duyurmuştuk, basınla paylaşmıştık. İlçe Delege seçimlerimiz devam ediyor. 5 Ağustos - 10 Eylül tarihleri arasında da İlçe Başkanları seçimi gerçekleşecek. 5 Ağustos’ta Vakfıkebir ile başlayacağız. 10 Eylül’de Akçaabat ve Maçka ilçeleri ile birlikte ilçe başkanlıkları seçimi tamamlanacak. 15 Eylül  - 15 Ekim tarihleri arasında da bütün il kongreleri tamamlanmış olacak.
O tarihler arasında kalmak kaydıyla da belirlenecek.
Ortahisar’ın 2 Eylül’de yapılacak” dedi.

Trabzon Büyükşehir Belediyesinde, zam pazarlığı başlıyor... Trabzon Büyükşehir Belediyesinde, zam pazarlığı başlıyor...

CHP2
OĞULCAN ÇAVUŞOĞLU NE YAZMIŞTI?

CHP Trabzon Gençlik Kolları Başkanı Oğulcan Çavuşoğlu ne demişti: Sokaklarda, hanelerde, pazarlarda… gece gündüz demeden çalışan genç arkadaşlarımızın hakkını hiç kimseye yedirmem bu da böyle biline!

Delege olmak için illa bir yöneticinin oğlu veya kızı mı olmak gerek. Yapmayın Sn il, ilçe yöneticileri, olmuyor böyle.

Siz değilmiydiniz “Küçük olsun benim olsun“ zihniyetine meydan okuyan. Sandıklar kurulunca ne değişti?

Hiç kimse merak etmesin bu zihniyet değişecek!