Hayatını kaybeden Cüneyt Arkın'ın vasiyeti belli oldu! Hayatını kaybeden Cüneyt Arkın'ın vasiyeti belli oldu!

İstanbul'un Beyoğlu ilçsei Asmalı Mescit Mahallesi’ndeki bir pasajda bulunan iki restoran işletmecisi arasında, “müşteri kapma” nedeniyle tartışma çıktı.

Tartışmanın büyüyerek kavgaya dönüşmesi üzerine restoran sahibi Ali Ekber Y. ve diğer restoranın sahibi Özgür Savaş Tanrıkulu birbirine girdi.

Kısa bir süre sonra taraflar birbirlerinden ayrıldı. Kavgayı duyan Ali Ekber Y.’nin tanıdıkları pasaja gelince karşı tarafla aralarında tekrardan kavga çıktı.

TANRIKULU'NUN OĞLU YARALANDI

Ortalığın karıştığı kavgada CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu'nun oğlu Mitan Alican Tanrıkulu baldırından ve yeğeni Mehmet Cemal Tanrıkulu ise bacağından bıçakla hafif şekilde yaralandı.

Olayın ardından Tanrıkulu’nun yaralanan oğlu ve yeğeni, kendi imkanlarıyla Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne geçerek tedavi oldu. Hayati tehlikeleri bulunmayan iki kuzen tedavilerinin ardından taburcu edildi. Ortalığın karıştığı bıçaklı kavga ise güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

GÖZALTINA ALINAN 7 ŞÜPHELİ SERBEST BIRAKILDI

İHA'nın haberine göre, olayın ardından çalışma başlatan Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, çevredeki güvenlik kamera görüntülerini incelemeye alarak görgü şahitlerinin ifadesine başvurdu.

Yapılan çalışmalar sonucunda Mehmet Cemal Tanrıkulu, Mitan Alican Tanrıkulu, Onur M., Özgür Savaş Tanrıkulu, Melik Fırat Tanrıkulu, Ali Ekber Y. ve Mustafa Y. ifadesi alınmak üzere emniyete götürüldü.

Emniyette ifadeleri alınarak adli işlemleri yapılan 7 şüpheli, adli makamlarca serbest bırakıldı.

Ayrıca pasajda 21 Haziran'da 9 iş yeri, polis ve zabıta ekiplerince denetlendi. Denetlemeler sonucunda 3 iş yeri mühürlenirken, 4 iş yerine "mühür fekki" nedeniyle işlem yapıldı.