DEVA Partisi Trabzon il başkanı Kubilay Çiçek, İl yöneticileri, ilçe başkanları ve ilçe yöneticilerinin katılımı ile Araklı'da gövde gösterisi yaptı.

BİZ HER GÜN SAHADAYIZ İKTİDAR NEREDE?

Farklı illerde görünen mercek bulutları merak uyandırdı Farklı illerde görünen mercek bulutları merak uyandırdı

Kubilay Çiçek her gün farklı etkinlikler vatandaşlar ile buluştuklarını belirterek;

Biz her gün sahadayız vatandaşlarımızın sorunlarını dinliyor onlara çözüm önerilerimizi sunuyoruz. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde Ankara’da bir lansman ile tüm çözüm önerilerimizi vatandaşlarımızla paylaştık. Biz bugün iktidar olmuş gibi hazırlıklarımızı yaptık. Emaneti aldığımız da vatandaşımız ne kadar hazır olduğumuzu, hangi konuyu nasıl bir bütçe ile ne kadar zamanda gerçekleştireceğimizi biliyor olacak.

SAVUNMA YATIRIMLARI ARTARAK SÜRECEK

Araklı'da vatandaşların gündem olan sorularına yanıtlar veren Kubilay Çiçek "Vatandaşımız ciddi bir medya ambargosunda ve gerçeklere ulaşamıyor. Bizlerde bıkmadan usanmadan gerçekleri anlatıyoruz. Genel başkanımız sayın Ali Babacan, İHA ve SİHA üreticisi Baykar şirketine ilişkin yaptığı açıklamaları maksatlı şekilde çarpıtıldı. Genel başkanımızın o yayında ve 2021 yılında bu konu ile ilgili çok önemli olduğu, gurur duyduğunu ve yatırımların bizim iktidarımızda da artırarak devam edeceğini belirtmişti. Bizde iktidar medyasının çarpıttığı ve yayınlamadığı bu görüntüleri vatandaşımıza izlettik"

7V5A17947V5A16537V5A1591