Trabzon’da şok ifadeler… Küpeli hayvanlar kırsallara bırakılıyor…  Trabzon’da şok ifadeler… Küpeli hayvanlar kırsallara bırakılıyor… 

DEVA Partisi Trabzon İl Başkanı Kubilay Çiçek, bugün 61saat.com'u ziyaret etti. Burada 61saat İmtiyaz Sahibi Erhan Esaspehlivan ile görüşen Çiçek, DEVA Partisinin 1 Ekim’de yapacağı mitinge davet etti.
Çiçek, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın Türkiye’de ki mitinglerinden 5.’sini Trabzon’da gerçekleştireceğini kaydetti.
Trabzon Mitinginin 1 Ekim’de Trabzon Meydan’da yapılacağını izinlerin alınması için girişimlerini yaptıklarını ifade eden Çiçek, “Daha önce partimiz Gaziantep, Gebze ve Yozgat’ta mitingler yaptık. Biz de bu mitinglerin bazılarına katıldık. Atmosfer gerçekten inanılmazdı. Mitinglerimiz çok başarılı geçti.
Bizde Trabzon teşkilatı olarak 1 Ekim’de yapılacak mitingimizde aynı başarıyı ve daha üstüne çıkmayı hedefliyoruz. Bunun için tüm hazırlıklarımıza devam ediyoruz.
Bizim mitingimizden 1 hafta önce Genel Başkanımız ilk olarak Siirt’te vatandaşlarımızla buluşacak. Sonrasında Trabzon mitingi olacak. Trabzon Mitinginden sonra da Erzurum’da miting düzenlenecek” dedi.

168ca823-e2f6-4e0b-b812-e88a238a69a4