Online Almanca Kursu ile iş imkanlarını ve eğitim fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Almanca konuşulan ülkelerde ve dil zorunluluğu bulunan firmalarda çalışmak için Almanca bilmeniz gereklidir. Online Almanca Kursu ile Almanca eğitimi alarak kariyerinizde yeni sayfalar açabilirsiniz. İş ve okul sonrasında uygun zamanlarda dilinizi kolayca geliştirebilirsiniz.  

Online grup ya da birebir Almanca kursu ile öğrenme hızınızı kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Online olarak internet ve bilgisayarınızın, telefonunuzun ya da tabletinizin  olduğu her yerden rahatlıkla derslere katılım sağlayabilirsiniz.

Online Almanca Kursu İle Hangi Sınavlara Hazırlanabilirsiniz?

Online Almanca Kursu ile sanal ortamda derslere katılabilir ve grup eğitimlerinin tekrarlarını eğitiminiz sonlandıktan sonra bile izleyebilirsiniz. Birebir ve grup derslerinde farklı kurlardaki derslere katılabilirsiniz. Online Almanca kursuna katılmak isteyen kursiyerler A1 başlangıç seviyesinde başlamak istemezse kayıt öncesi seviye belirleme sınavına girebilir. Kur atlama sınavları dinleme, okuma, yazma ve karşılıklı konuşma olarak yapılmaktadır.

Online Almanca Kursu ile TELC, DSD, ÖSD ve GOETHE sınavlarında başarılı olabilirsiniz. Doktorlar ve yurt dışında denklik almayan çalışanlar ve Almanca dil yeterliliği talep eden üniversitelerden kabul alan öğrenciler Online Almanca Kursuna kayıt yaptırabilir. Almak istediğiniz puan ve sertifika seviyesine göre kur seçimi yapabilirsiniz. Kurs sürecinde deneme sınavlarıyla kendinizi test ederken online materyaller ile dil öğrenme sürecinizi keyifli hale getirebilirsiniz.  

Dünya Dil ve Akademi Online Almanca Kursu

Dünya Dil ve Akademi online Almanca kursu sonrasında Dünya Dil MEB onaylı katılım sertifikası alabilirsiniz. Dünya Dil ve Akademi’de kurslar, kursiyerlerin seviyesine ve öğrenme hızına göre belirlenir. Derslerin kaydedilmesi sayesinde öğrenciler derslere tekrar erişim sağlayabilir. 

Online Almanca Kursu sırasında periyodik olarak online seviye tespit sınavları yapılmaktadır. Bunlarla birlikte ders kaydı sonrasında dinleme, okuma ve çalışma kitapları, deneme sınavlarına kursiyerler direkt erişim sağlayabilir. 

Anadili Almanca ve Türkçe olan Yaprak Hoca tarafından hazırlanan benzersiz Almanca öğrenme programına kayıt yaptırmak ve Almancaya karşı tabularınızı yıkmak için Dünya Dil ve Akademi sitesini ziyaret edebilirsiniz. GOETHE ve TELC kurslarının yanı sıra mesleki Almanca, online Almanca aile birleşimi kurslarını inceleyebilirsiniz.