Firma olarak bütün müşterilerimize en güvenilir ve hızlı kurye hizmetini vermek misyonumuzun ilk amaçlarındandır. Geniş kurye ağımız ile İstanbul’un tüm yakaları, İzmit ve çevresinde kaliteli hizmet vermekteyiz. Bu hizmeti tüm Türkiye’ ye ulaştırmak amacındayız. Verdiğimiz hizmet çerçevesinde evraklarınızı eşyalarınızı, paket ve benzeri ürünlerinizi istediğiniz adresten teslim alıp hızlı bir şekilde alıcıya teslim etmekteyiz. Çalışma saatlerimiz her günün 24 saati olup, istediğiniz zamanda bizlere telefondan ulaşabilirsiniz. Motor kurye ailesi bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesi olup tüm şeffaflık ile çalışmaktadır.

Su Kaçağı Tespiti Su Kaçağı Tespiti

Acil ve Hızlı Kurye Seçeneği

Motorlu kurye firması olarak sizlere rekabetçi fiyatlar sunmak dışında çeşitli kurye hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Bunlardan birisi de acil kurye hizmetidir. İstanbul’da en çok tercih edilen kurye hizmetimiz de acil kuryedir. Büyük şehirlerin sorunları da büyük olur. Bunlardan birisi olan trafik, önemli bir sorundur. İnsanlar acil işlerini veya bir yere acil bırakılması gereken önemli evrak ve buna benzer ürünlerini trafikte çok fazla zaman kaybettikleri için yetiştirememektedir. İşte bu sebeple acil kurye hizmetimiz ile ansızın ortaya çıkan, acil bir şekilde gönderilmesi gereken gönderilerinizi bir noktadan başka bir noktaya en hızlı şekilde ulaştırmaktayız. Teslimat sürelerimiz bölgelere göre değişiklik gösterse de ortalama 45 ila 60 dakika arasında hatta bazen daha erken gönderilerinizi teslim etmekteyiz. Acil kurye fiyatlandırmamız gönderinin alınacağı adres ile teslim edilecek olan adres arasındaki mesafe kadar belirlenir. 

Pratik Kurye ile Tanışın

Moto kurye gibi bir diğer hizmet ise “hızlı kurye” hizmetidir. Hızlı kurye hizmetimizde teslimat süreleri ortalama 60 ila 90 dakika arasında değişmektedir. Hızlı kurye hizmetimizde direkt olarak çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek size o an en yakın kuryeyi adresinize yönlendiriyoruz ve kuryemiz teslim aldığı paketi belirlediğiniz teslimat adresine gitmesini sağlıyor. Böylece paketiniz güvenle istediğiniz adrese girmiş oluyor ve aynı zamanda siz trafikte boştan yere zaman harcamak yerine başka işinize veya kendinize zaman ayırma fırsatını elde etmiş oluyorsunuz. Motor kurye ailesi olarak paketlerinizin en hızlı ve güvenli şekilde taşınmasını umursuyoruz.

Kaynak: https://motorkurye.org/