Yaz aylarında serinletme amacıyla kullanılan klimalar, enerji fiyatlarının artması nedeniyle yüksek maliyetler çıkarmaya başladı. Bu nedenle hem daha düşük maliyetler yaratması hem de sağlık açısından daha olumlu etkileri olması nedeniyle tavan vantilatörüne yönelen kullanıcıların sayısı da artmaya başladı. Peki kullanıcı yorumları ya da marka geçmişi gibi faktörler de göz önünde bulundurulduğunda tercih edilebilecek en iyi tavan tavan vantilatörü markası hangisi?

AK Parti'den milletvekili adayı mı oluyor? Gözlerin çevrildiği Müge Anlı sessizliğini bozdu AK Parti'den milletvekili adayı mı oluyor? Gözlerin çevrildiği Müge Anlı sessizliğini bozdu

Tavan Vantilatörü Nasıl Seçilir?

Tavan vantilatörü seçerken ilk bakmanız gereken nokta seçtiğiniz markanın güvenilirliği ve köklü bir geçmişe sahip olmasıdır. Seçim sırasında bakmanız gereken diğer önemli noktalar ise şunlardır:

 • Motor ve sessizlik garantisinin ömür boyu sunuluyor olması,
 • Malzeme kalitesinin yüksek olması ve bu sayede uzun ömürlü olarak kullanılabilmesi,
 • Satış sonrası destek alınabilmesi ve yetkili servislere kolay ulaşım sağlanması,
 • Olumlu kullanıcı yorumlarına sahip olması,
 • Farklı model ve tasarım seçenekleri ile geniş bir ürün yelpazesi sunuyor olması,
 • Estetik olarak şık ve mekânları tamamlayacak özelliklere sahip olması.

Bu özellikleri göz önünde bulundurarak yaptığınız bir seçim, genellikle doğru seçim olur. Peki tüm bu özellikleri kendisinde bir arada barındıran en iyi tavan vantilatörü hangisi?

En İyi Tavan Vantilatörü Markası

Son yıllarda evlerde, işletmelerde ya da otel ve pansiyonlarda çok fazla tavan vantilatörü kullanılıyor olması, piyasaya giren markaların sayısının artmasına neden oldu. Bu durum bir yandan markalar arası mukayese yapmayı kolaylaştırırken bir yandan da kafa karışıklığı yaratabiliyor. Bu yüzden insanlarda hem konuya hakim kişilerden hem de tavan vantilatörü kullanıcılarından tavan vantilatörü önerisi alma ihtiyacı doğuyor.

Neden Hunter Fan Tercih Edilmeli?

Bu noktada yapılan önerilerin ilk sırasında her zaman Hunter Fan marka tavan vantilatörlerinin ilk sırada yer aldığını rahatlıkla söylememiz mümkün. Markanın ilk sırada yer almasının nedeni yalnızca 135 yıllık geçmişi değil. Aynı zamanda tüm Hunter Fan kullanıcıları için sahip olduğu şu avantajları da sunuyor:

 • Bir güvenilirlik yaratmıştır,
 • Ömür boyu sessizlik ve motor garantisi sunar,
 • Yedek parçalarına ve yetkili servislerine ulaşmak kolaydır,
 • Farklı tasarım seçenekleri ile hemen hemen her mekâna rahatça uyum sağlar,
 • Dayanıklı malzemeler ile üretildiğinden her yıl tavan vantilatörü değiştirmeniz gerekmez, uzun yıllar kullanmak mümkündür,
 • Şık tasarımları sayesinde her dekorasyon için tamamlayıcıdır,
 • Ortam havasını temizler ve ortamdaki kötü havanın sağlıkla ilgili tehdit oluşturmasının önüne geçer.

Eğer siz de hangi tavan vantilatörünü seçmeniz gerektiği konusunda kafa karışıklığı yaşıyorsanız, Hunter Fan markasının sunduğu tüm bu avantajlar size yardımcı olabilir. Tavan vantilatörü satın almak için güvenilir bir online mağaza arıyorsanız Türkiye’deki tavan vantilatörü kullanıcılarının ilk tercihi olan tavanvantilatoru.com üzerinden sipariş oluşturabilirsiniz. 

Kullanıcılar Hangi Tavan Vantilatörü Markasını Öneriyor?

Hem kullanıcılar hem de bu konudaki bilirkişiler tarafından Hunter Fan markası dünyanın en iyi tavan vantilatörü üreticisi olarak kabul ediliyor. Elbette Hunter Fan markasına muadil olmasa bile alternatif olarak tercih edebileceğiniz farklı markalar da mevcut. Bu markalar da farklı tasarım seçenekleri, farklı özellikler ve farklı estetik dokunuşlar vadediyor. Örneğin Beacon, yerli bir marka olan Oğuzhan bu diğer tavan vantilatörü markalarından bazıları. Tüm bu markalara ek olarak Modern Fan, Fanimation ve Breeze de tercih edilebilecek tavan vantilatörü markaları arasında. 

Bu markaların tamamına tavanvantilatoru.com üzerinden ulaşabilir, farklı ürünleri birbiri ile kıyaslayabilir, kullanıcı yorumlarını okuyabilir ve hızlı bir şekilde sipariş oluşturabilirsiniz.