61SAAT HABER SERVİSİ

Resmi Gazete'de yayımlanan Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile 422 mülki idare amirinin görev yerleri değiştirildi.

KAYMAKAMLARIN YERİ DEĞİŞTİ

Açıklanan kararlara göre Sürmene Kaymakamı Ahmet Gazi Kaya, İstanbul Şişli Kaymakamı, Of Kaymakamı Hayrettin Çiçek, Gaziantep Şahinbey Kaymakamı, Çarşıbaşı Kaymakamı Burak Yılmaz, Elazığ Ağın Kaymakamı, Köprübaşı Kaymakamı Hulusi Teke, Elazığ Palau Kaymakamı, Düzköy Kaymakamı Bilal Bası, Kütahya Dumlupınar Kaymakamı ve Maçka Kaymakamı Selim Çomaklı, Diyarbakır Vali Yardımcısı olarak atandı.

Ortahisar Belediyesi çalışanları promosyonlarını ne zaman alacak? Başkan Genç tarih verdi Ortahisar Belediyesi çalışanları promosyonlarını ne zaman alacak? Başkan Genç tarih verdi

TRABZON'A ATANANLAR

İzmir Bayındır Kaymakamı Mehmet Ali Öztürk – Trabzon Sürmene Kaymakamlığı'na, Mardin Ömerli Kaymakamı Abdullah Huzeyfe Çakmak – Trabzon Maçka Kaymakamlığı'na, Muş Malazgirt Kaymakamı Yiğit Yaşar Demirer – Trabzon Of Kaymakamlığı'na, Manisa Turgutlu Kaymakamı Ali Yılmaz – Trabzon Vali Yardımcılığı'na atandı.

VALİ YARDIMCISI HATAY’DA DEVAM EDECEK

Trabzon Vali Yardımcısı Emin Sait Karahaliloğlu ise Hatay Vali Yardımcısı olarak görevine devam edecek.

ORHAN ÇEVİK ANTALYA’YA ATANDI

Öte yandan Trabzon’da Emniyet Müdürlüğü yapmış olan ve sonrasında Personel Daire Başkanlığı görevine atanan Orhan Çevik, Antalya İl Emniyet Müdürü olarak atandı.