Erkek giyimde, tercih edilen ürünlerin hem farklı parçalarla, farklı ortamlarda rahat bir şekilde kombine edilebilmesi, hem de şık ve iddialı tasarımlara sahip olması önemli. Erkek giyimde, gömlek ve tişört modelleri ise hem pantolon ve şortlarla rahat bir şekilde kombine edilebilmesi, hem de spor ve klasik çizgiden izler barındırması ile her dönemin favorisi. Her gardıropta, model ve renk açısından geniş seçenekler sunan tişört ve gömleklerde öne çıkan trendler neler?

Erkek Gömlek Modellerinde Hangi Tercih Önde?

Erkek giyimde, zamansız bir şıklığın en önemli parçalarından biri olan gömlekler, hem iş yaşamında hem de günlük planlarda en çok tercih edilen öğeler içinde. Özel günlerde, davetlerde tercih edilebilen gömlekler, arkadaşlarla ya da aile ile günlük bir planda da harika bir deneyim sunabilir. Hem spor hem de klasik giyime hitap eden gömleklerde, model seçeneklerinin geniş olması ise erkeklerin kararsızlık yaşamasına neden olabiliyor. Peki gömlek seçiminde nasıl bir tercih yapmalı? Yün ve pamuk kumaş kalitesini sunması ile öne çıkan erkek gömlek modellerinden oduncu gömlek, en çok tercih edilen seçeneklerden.

Geniş beden formları, ekose ya da düz renkli seçenekleri ile erkek giyimde iddialı bir tarz sunan oduncu gömlekler, erkek gömlek modellerinde uzun bir süredir favorilerden. Nefes alan kumaş yapısı ile hem soğuktan koruyucu, hem de terletmeyen bir ferahlık barındıran oduncu gömlek modelleri gardıroplarda mutlaka yer alması gereken bir konsept.

Erkek Tişört Modellerinde Öne Çıkanlar

Erkek tişört seçenekleri, erkek giyimde her dönem ilgi gören parçalar. Yaz aylarında ferahlığı ve şık tarzı ile öne çıkan erkek tişört modelleri, kış aylarında ceket, yelek ya da kazak gibi öğelerle şık bir şekilde kombine edilebilmesi ile ön planda. Peki erkek tişört modellerinde en çok hangi çizgi benimseniyor? Kalıp bakımından erkek tişörtlerde regular fit ve slim fit modellerle birlikte, büyük bedenler tercih ediliyor. Düz renkli basic tişörtlere ek olarak renkli ve baskılı, desenli tişörtler de dönem dönem ilgi görmekte. Yaka formu da, erkek tişört seçiminde dikkat edilmesi gereken diğer bir konu. Bisiklet yaka, V yaka ve polo yaka tişörtlerin her biri, farklı bir konseptten iz barındırıyor. Şort, pantolon gibi parçalarla harika bir şekilde kombine edilebilen tişörtler, aynı zamanda ceket, yelek ve gömlekle birlikte de uyum barındırması bakımından ön planda.

Erkek giyimin öncü markası Kiğılı’da, erkek tişört ve erkek gömlek modellerinde yeni sezonun en iddialı parçalarını keşfedebilirsiniz. Kiğılı online satış mağazasında yeni sezonun en trend modellerini internete özel indirimlerle satın alabilirsiniz.