Bu, kasanın malzemesini ve çapını içerir. Kasanın malzemesi, ürünün kalitesi hakkında bilgi verir. Erkek saat markaları kasalarının üretiminde alüminyum, çelik, metal, plastik, polikarbonat, silikon ve titanyum gibi çeşitli malzemeler kullanılmaktadır. Bileğinizi yormak istemiyorsanız plastik veya silikon gibi daha hafif kasası olan bir erkek saati kullanabilirsiniz.

Niyazı Koyuncu otostopla sahne aldı! Niyazı Koyuncu otostopla sahne aldı!

Erkek Saat Markaları Saatlerde Farklılık Gösterir

İyi bir tavır sergileyen bir model arıyorsanız, metal ve titanyum ürünlerin yanı sıra çelikten üretilmiş erkek saatleri de bulabilirsiniz. Doğru ürün çapını seçerseniz bileğinizi kolayca hareket ettirebilirsiniz. Erkek saatleri genellikle 20 mm’dir. Bu boyuttaki ürünler bilekte çok etkileyici görünüyor.  Bir erkek saati seçerken, camın cinsine ve şekline dikkat etmeniz önerilir. Erkek saat markaları cam, kristal, mika, mineraller, organik, plastik, safir, dokunmatik ve daha pek çok farklı çeşidi bulunmaktadır. Mineral camdan üretilen saatlerin kırılması ve çizilmesi son derece zordur.

Erkek Saat Markaları Nelerdir?

Kristal cam saatler en az %80 kurşun oksit içerir. Bu malzeme saate ışığı kolayca yansıtma ve yayma yeteneği sağlar. Mika camından yapılan saatler son derece serttir ve yüksek sıcaklıklara dayanabilir. Erkek saatlerinde kullanılan cam türü son derece dayanıklı ve kullanışlıdır. Camın şekli kavisli ve düz şekillere ayrılabilir. Camın şekli kullanımını etkilemez. Erkek saat markaları renkli cam modelleri ile kullanıcılar tarafından oldukça beğenilmektedir. Erkek saat markaları ve çeşitlerine https://www.welderwatch.com/tr/erkek-saat/ sitesinden ulaşabilirsiniz.