Erkek giyim modası, kadın giyim modasına göre daha dar kapsamlı bir alan olarak kabul edilse de erkek kıyafetlerinin de kendi içerisinde pek çok çeşidi ve pek çok farklılığı bulunmaktadır. Seçenekler kısıtlı, renk tercihleri sınırlıdır fakat yapılan küçük dokunuşların bile büyük etkilere yol açtığı gözlenmektedir.

Erkek dolaplarının vazgeçilmez ve olmazsa olmaz parçalarından birisi olarak kabul edilen Uzun Kollu Tişört, çoğu zaman kurtarıcı görevini üstlenmesine rağmen kombinin yıldızı konumunda da pek tabii ki bulunabilmektedir. Bu noktada seçilen kumaşın kalitesi, deseni, vücuda uygunluğu ve dokusu oldukça mühimdir.

Erkek Uzun Kollu Tişört Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?: Erkekler genel itibariyle alışverişlerinde pek detaycı değildirler. Bu sebeple kendilerine en çok yakışan kıyafeti bulmakta zorlanmaları mümkündür. Aceleci bir şekilde hareket ederek gözlerine çarpan ilk ürünü almaları ne yazık ki hoş bir sonuç doğurmayacaktır. Çünkü burada incelenmesi gereken birçok komplike ayrıntı mevcuttur.

erkek-tisort

Tişört alırken ilk olarak dikkat edilmesi gereken husus, seçilen parçanın vücuda ne derece uygun olup olmadığıdır. Nitekim kısa boylu bir erkeğin oversize bir tişört tercih etmesi onu olduğundan daha kısa ve hatta daha kilolu gösterecektir. Bu nedenle tişört boyunun belden en fazla beş santim aşağıya inecek şekilde ayarlanması mantıklı olacaktır. Tişört boyunun ti fermuarının yarısından öteye geçmemesi gerekmektedir. İlla salaş bir görüntü yaratılmak isteniyorsa eğer kol uzunluğu ve genişliği vasıtasıyla bu tarz bir görüntü oluşturulabilir.

Erkek tişörtlerinde ürünün sıkmaması da önemli bir etmen olarak karşımıza çıkmaktadır. Göğüs kısmının her iki yandan en az beşer santim çekilmesi gerekir. Hareketi kısıtlayıp neredeyse yok edecek kadar dar görünen modeller, ortaya kötü bir görüntü çıkmasına sebep olur. Fit tişörtlerdeki kol genişliği ise belirli ölçüde dar olmakla birlikte kolu her bakımdan tamamen sarabilmelidir. Ancak gündelik hayatı zorlaştıracak şekilde hareket kabiliyetini yok etmemesi de fazlasıyla mühim bir husustur. Tişört seçerken bir yandan da omuz ölçüsünün doğru ayarlanması gerekmektedir. Omuzları çok geniş olan tişörtleri tercih etmek, üst koldan aşağı sarkan bir omuz çizgisi oluşturacağı için bu tip ürünlerden uzak durulmalıdır.

Kumaş boyutu incelenirken özellikle kilolu erkeklerin kalın kumaştan yapılma tişörtleri tercih etmemeleri lazım gelir. Bu tipolojiye sahip olan erkeklerin daha ince ve yumuşak kumaşlı ürünleri satın almaları en mantıklısı olacaktır.

Erkek Uzun Kollu Tişörtlerin Fiyatları: Günümüz dünyasının ekonomi sisteminde, alışveriş yaparken en çok dikkat edilen etmen bütçeye uygunluktur. Bu sebeple aynı anda hem kaliteli hem de ucuz ürün bulmak oldukça zorlaşmaktadır. Etik kurallar çerçevesinde müşterinin cebini yakmadan onu mutlu edebilmek ise Voltaj Giyim’in misyonudur. 

Biz ürünlerimizi moda dünyasının estetik kriterlerinden ve kalite standartlarından kopmadan üretiyor, sizin bütçenize de uyacak şekilde alışveriş koşullarını sağlayabilmek için çalışıyoruz. Mutlaka sitemizi ziyaret ediniz.