Türkiye’de Trabzonspor, Beşiktaş ve Fenerbahçe’de forma giyen Arjantinli oyuncu Jose Sosa, ülkesinde gündemi meşgul ediyor.
Son olarak Arjantin Premier Liginde, Gimnasia L.P ve Estudiantes maçına ilk 11’de başlayan oyuncu 59. Dakikada oyundan alındı.
Maçta Estudiantes 1 – 0 öne geçmesine rağmen maçı 2 – 1 kaybetti.

LA PLATA DERBİSİNDEN SONRA GÖRÜNTÜLER ORTAYA ÇIKTI
37 yaşındaki Sosa, La Plata Derbesinde kötü performansı nedeniyle taraftarlardan eleştiri alırken, bir de kız arkadaşıyla çekilen bir görüntüsü, tüm yaşananların üzerine tuz biber oldu…
Arjantin basınında yer alan habere göre; Rodrigo De Paul’un eski kız arkadaşı Camila Homs ile olan yeni aşkı sızdırılan Sosa, Buenos Aires’te bir bowling salonunda modelle dudak dudağa görüntüleri ortaya çıktı.
Ciudad Magazine’nin ortaya çıkardığı görüntüler sonrasında taraftarlar, kötü performansından dolayı Sosa’ya yüklendi. Sosyal ağlarda konuyla ilgili çok sayıda mesaj atıldı.  

23 SIRADA BULUNUYORLAR

Estudientes, 8 maç sonunda Arjantin liginde 23. sırada bulunuyor. Sosa'nın takımı 2'şer galibiyet ve beraberlik alırken 4'de mağlup aldı. 
 

Trabzonspor 17 yaşındaki milli yıldız adayını Onuralp Çevikkan'ı kadrosuna kattı iddiası! Trabzonspor 17 yaşındaki milli yıldız adayını Onuralp Çevikkan'ı kadrosuna kattı iddiası!

Ekran Resmi 2023-03-30 22.20.56